SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inter Mediolan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
piłkarze maja też życie prywatne, które często wpływa na ich formę sportową.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Julio Cruz po raz kolejny trafia do siatki, w wygranym przez Inter 2:0 wczorajszym przedsezonowym springu z Sud Tirol.

Argentyńczyk otworzył wynik w 37 minucie, a ustalił go Balotelli 4 minuty po przerwie.

W meczu tym zadebiutował nowy nabytek Nerazzurrich - Luis Jimenez.

Inter 2-0 Sud Tirol
Strzelcy: Cruz 37, Balotelli 49
Inter: Toldo (Orlandoni 61); Filippini, Fatic, Materazzi (Samuel 46), Cesar (Pedrelli 46); Maaroufi (Dacourt 46), Bolzoni, Filkor (Jimenez 23) (Figo 61), Stankovic (Solari 46); Cruz (Suazo 46), Adriano (Balotelli 46)

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Inter znowu będzie w tym sezonie rządził w Serie A. Wątpię,by Juve już w pierwszym sezonie ostro włączyło się do wali o Scudetto.

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Luca Toni, świeżo upieczony napastnik Bayernu Monachium, podziela zdanie wielu futbolowych ekspertów, twierdzących, że w sezonie 2007/2008 mistrzostwo Włoch wywalczą piłkarze Interu Mediolan.

"Uważam, że to Inter zdobędzie tytuł, bowiem ta drużyna ma najlepszy skład - są po prostu niesamowici. Milan ma piłkarzy światowej klasy, którzy potrafią wygrywać wielkie spotkania, ale nie są aż tak konsekwentni" - powiedział reprezentant Włoch.

"Dla Juventusu jest jeszcze za wcześnie, najlepsze, co mogą osiągnąć, to miejsce gwarantujące udział w Lidze Mistrzów" - zaznaczył Toni.

"W Niemczech czuję się jak w domu i chcę tu grać. Czy obawiam się tego, że będę pomijany przez selekcjonera Roberto Donadoniego? On pokazał już, że bierze pod uwagę graczy występujących za granicą, a ja gram dla Bayernu, słynnego klubu" - stwierdził były gracz Fiorentiny.

"Jeśli będę grał i strzelał bramki, otrzymam powołanie do reprezentacji, chcę grać w towarzyskim spotkaniu z Węgrami, które odbędzie się 22 sierpnia. Ciężko pracowałem, by wyleczyć się z kontuzji łydki i w przeciągu kilku najbliższych dni będę gotowy do gry" - zakończył swoją wypowiedź Luca Toni.


Nie mam nic przeciwko

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 427 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5644
j/w

ale nie będzie już tak łatwo jak rok temu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
będzie trudniej niż rok temu
Juventus wrócił do 1 ligi,
Roma, Lazio, Milan grają bez ujemnych punktów

po świetnym sezonie Inter jest głownym faworytem
ale Serie A to nie liga szkocka i tu póki co NIC nie jest pewne

ciekaw jestem jak rozpocznie Juventus

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34593 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434066
Kto zakłada typera Serie A

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
nie ma chyba póki co chętnego

może jakiś kibic drużyny z Serie A
Beev

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
no oby Toni miał racje co do braku konsekwencji AC Milanu ... są jeszcze Juventusy , Romy i inne takie jak Lazio np no ale ja mocno wierzę w kolejny sukces Interu

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
A ja naprawde mam niesamowicie pewne przeczucie, ze ten sezon bedzie podobny do ostatniego i Inter zmiazdzy wszystkich...Wyrobi sobie z 10pkt przewage i pociagnie spokojnie do konca... Z Suazo w ataku mozna wysuwac takie wnioski... Zgadzam sie z Tonim...Milan mocno sie przejedzie w tym sezonie... Szczerze to mam nadzieje, ze wreszcie poleca glowy ludzi odpowiedzialnych tam za transfery---chociaz w sumie powinna mi odpowiadac ich nieudolnosc... co do Juve to dokladnie, za wczesnie...zanim nowi sie zgraja z reszta ekipy, do tego dochodzi na pewno mniejsza pewnosc siebie, moralnosc zwyciezcy jaka zawsze charakteryzowal sie Juve przeszla na Inter...A Roma nigdy przenigdy nic nie wygra, moga grac najladniej najefektowniej ale i tak nic nie ugraja To moje przypuszczenia na sezon 07/08 pozdro

Zmieniony przez - pio_87 w dniu 2007-08-09 22:41:05

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie gra "Aco" ?

Następny temat

ktokolwiek widział,ktokolwiek wie....

WHEY premium