SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inter Mediolan

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Obrońca Interu Mediolan Lucio jest przekonany, że jego zespół stać na wygranie Ligi Mistrzów. "Nerazzurri" Puchar Europy zdobyli dwa razy - w 1964 i 1965 roku - i już ponad 40 lat czekają na sukces w najważniejszych rozgrywkach klubowych w Europie.

Tego lata klub z San Siro oprócz Lucio, zatrudnił także Samuela Eto'o, Diego Milito czy Thiago Mottę. Zdaniem Brazylijczyka, w połączeniu z dotychczasowymi zawodnikami, którymi dysponował Jose Mourinho może to pozwolić Interowi zbudować skład dorównujący Barcelonie z poprzedniego sezonu.

- Z Bayerem Leverkusen w 2002 roku, byłem krok od zwycięstwa. Mieliśmy silny zespół z Ballackiem i Ze Roberto. Przegraliśmy w finale z Realem przez odrobinę magii Zidane'a. By wygrać Ligę Mistrzów, trzeba zgranego zespołu i mistrzowskich ciosów, takich jak gol Zizou w finale - nie mogę go zapomnieć. Weźmy na przykład Barcelonę. Nie wygrali dlatego, że mieli Messiego, ale dlatego, że mieli Messiego, Eto'o, Henry'ego, Iniestę, Puyola...Inter ma mistrzów i odpowiednich ludzi - Julio Cesara, Maicona, Cambiasso, Zanettiego, Eto'o, Milito...mam dalej wymieniać? Cóż, jak powiedziałem, skład na Ligę Mistrzów nie jest budowany poprzez zatrudnienie 11 mistrzów, ale prez zbudowanie zwycięskiego zespołu - powiedział Lucio w rozmowie z "La Gazzetta dello Sport".

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Występujący przez ostatnie pięć sezonów w barwach Interu Mediolan Nicolas Burdisso na antenie stacji Radio Radio poinformował o zakończeniu negocjacji z AS Romą w sprawie zmiany barw klubowych.

Burdisso, który z Interem nadal związany jest ważną do czerwca przyszłego roku umową najprawdopodobniej przeniesie się do Rzymu bez kwoty odstępnego bowiem jego obecny pracodawca optuje za przedwczesnym rozwiązaniem kontraktu z zawodnikiem już teraz za porozumieniem stron. W związku z tym do uzgodnienia pozostały jedynie szczegóły kontraktu indywidualnego, które udało się wynegocjować właśnie dziś. Burdisso najprawdopodobniej zwiąże się z Romą na dwa najbliższe sezony.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Inter vs Bari 1:1

1:0 56' Eto'o (rzut karny)
1:1 74' Kutuzov

Zaje*isty start w wykonaniu Mistrza Włoch...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
pięknie

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1029
kurde szkoda, że Brescia nie awansowała do Serie A Bartuś by poszalał

Wszyscy boją się nas!
Lecha zna cały świat!
Dumą Polski jesteśmy od laaaaat :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Piękny rezultat Interu na start
Mam nadzieję że Milan mimo większości przegranych spotkań przedsezonowych złapię formę i wygra Serie A.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2130
Piękny wynik

...w życiu piękne są tylko chwile...R.R.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
- Mieliśmy wystarczające umiejętności, aby wygrać ten mecz - stwierdził po zremisowanym 1:1 meczu z Bari trener Interu Mediolan Jose Mourinho. - Nie zrobiliśmy tego, ponieważ nie zagraliśmy dobrze - dodał.

- Wolę myśleć w ten sposób niż rozmawiać o braku zawodnika - odpowiedział na pytanie o widoczny brak Ibrahimovicia. - Oczekiwałem więcej od mojego zespołu. Nie chcę usprawiedliwiać straty przez nas dwóch punktów.

- Jutro zaczynam moją pracę przed derbami - powiedział Portugalczyk.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ricardo Quaresma nie zdecydował się na przejście z Interu Mediolan do Genoi. Portugalski pomocnik ma nadzieję, że w nowym sezonie otrzyma szansę występów od Jose Mourinho.

Były zawodnik FC Porto wrócił ostatnio na San Siro z wypożyczenia do Chelsea Londyn. Cały czas jednak media informowały o jego możliwym odejściu do Genoi, która była zainteresowana pozyskaniem go w ramach rozliczenia za Diego Milito i Thiago Mottę.

Quaresma mimo, że nie ma zagwarantowanego miejsca w pierwszym składzie Interu, odrzucił możliwość przenosin do Genoi.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Trener Interu Mediolan, Jose Mourinho powiedział włoskiej prasie, że wierzy, iż nowy nabytek klubu, Wesley Sneijder zjednoczy zespół.

- Jestem niezmiernie szczęśliwy, że Wesley w końcu zdecydował się na transfer. Jest właśnie takim piłkarzem, którego szukałem: środkowym obrońcą, ofensywnym pomocnikiem, a czasem może być napastnikiem. Jego wszechstronność jest niewiarygodna - zachwycał się "The Special One".

- Myślę, że Inter ma olbrzymi potencjał, ale potrzebuje trochę czasu, żeby go wykorzystać - dodał Mourinho. Szkoleniowiec opowiedział również o przygotowaniach przed derbami Mediolanu: - Javier Zanetti nie zagra z powodu kontuzji. Ricardo Quaresma i Marco Materazzi co prawda nie są kontuzjowani, ale nie zamierzam ich powoływać - przyznał Mourinho.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie gra "Aco" ?

Następny temat

ktokolwiek widział,ktokolwiek wie....

WHEY premium