Witam :) prosił bym o pomoc w ułożeniu dla mnie dietki i godzin o której mam to jeść. Moje dane
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 66
Wzrost : 180
Jak widać trudności z nabraniem masy więc chciałbym dietkę żeby przybrać. Wiem jedynie że liczy się (2 [g] białka na kmc + 7 [g] węglowodanów na kmc + 1,5 [g] tłuszczy na kmc) ale nie umiem sobie z tym poradzić... nie wiem co dokładnie jeść i o której jeść.. jestem początkującym .. plan treningu mam już ułożony. Prosił bym o pomoc i z góry dziękuję. PS może być jakaś gotowa dietka.
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 66
Wzrost : 180
Jak widać trudności z nabraniem masy więc chciałbym dietkę żeby przybrać. Wiem jedynie że liczy się (2 [g] białka na kmc + 7 [g] węglowodanów na kmc + 1,5 [g] tłuszczy na kmc) ale nie umiem sobie z tym poradzić... nie wiem co dokładnie jeść i o której jeść.. jestem początkującym .. plan treningu mam już ułożony. Prosił bym o pomoc i z góry dziękuję. PS może być jakaś gotowa dietka.
Krzysztof Piekarz