SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DLA WYTRZYMAŁOŚCIOWCÓW

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3744

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15066
mam problemy jedynie ze wzlegu na zmeczenie nog.. bo dosyc duze obciazenie wrzucam sobien a nim i dlatego.. ale od jutra zmniejszam... przez 55 minut przejezdzalem okolo 29km, tracilem okolo 400 kcal/cal nie pamietam :p wg. tego co mi wyswietlalo na rowerku :p

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12352
Po siłowym rób aeroby 30min., w dni bez treningu siłowego 45-60min. na czczo (nie licząc BCAA lub samego białka).
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
AO11

cwiczac spalasz zarowno tluszcz jak i weglowodany - w roznych proporcjach

HIIT
siegnij prosze po drugi numer Perfect Body - tam omawiamy dosc mocno HIIT
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15066
dzieki.. macie po sogu. pozdrawiam

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1186
Hmm dostepne chodzi mi czy ma biogenix na stanie ze mozna zamowic i wysla bo mieli mi dosłac i cos mowili date chyba kolo 9 lipca ale spałem i nie pamietam dokladnie:D skad ta pewnosc adrianus?:D
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
wydaje mi sie ze w watku zrobil sie balagan

trudno znalezc pytania jeszcze trudniej odpowiedzi
a i niektore adresowane sa nie do tej osoby ktore powinny
dlatego proponuje zamknac temat

i zadawac pytania w sposob tradycyjny
a jesli tematyka bedzie scisle dla naszej zawodniczki - poradzi sobie i znajdzie
albo dla jasnosci mozna dodawac w tutule - wytrzymalosc
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Kretka.

Następny temat

Atlasy do ćwiczeń.

electro
Polecane artykuły