mam problemy jedynie ze wzlegu na zmeczenie nog.. bo dosyc duze obciazenie wrzucam sobien a nim i dlatego.. ale od jutra zmniejszam... przez 55 minut przejezdzalem okolo 29km, tracilem okolo 400 kcal/cal nie pamietam :p wg. tego co mi wyswietlalo na rowerku :p
"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."
~Arystoteles
Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html
Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11
