Witam, jak w temacie.
Posiadam Greenmagnitude(jabłczan dwukreatyny i magnezowy chelat) formy niby te nie powinny tak ciągnąć wody jak mono, jednak zawsze trochę pociągnie.
Stąd moje pytanie. Żeby nie było jakiejś dużej retencji wody, a żeby polepszyła mi komfort treningu i działała antykatabolicznie.
W jakich dawkach proponujecie brać kreatynę?
Zastanawiam się nad opcja:
1. Raz dziennie porcja
a druga opcja to
2. W DT 2x, DNT, raz
Dwa razy dziennie to chyba za wiele?
Proszę o pomoc
Posiadam Greenmagnitude(jabłczan dwukreatyny i magnezowy chelat) formy niby te nie powinny tak ciągnąć wody jak mono, jednak zawsze trochę pociągnie.
Stąd moje pytanie. Żeby nie było jakiejś dużej retencji wody, a żeby polepszyła mi komfort treningu i działała antykatabolicznie.
W jakich dawkach proponujecie brać kreatynę?
Zastanawiam się nad opcja:
1. Raz dziennie porcja
a druga opcja to
2. W DT 2x, DNT, raz
Dwa razy dziennie to chyba za wiele?
Proszę o pomoc
Krzysztof Piekarz

