WItam:)
Chciałbym sie zapytać czy w dni treningowe moge brać storma przed i po treningu czy trzeba rano żeby był odstęp , lub czy rano storma i zamiast po treningu wziąść przed.
Bo po treningu mam jeszcze carbo i białko.
Chciałbym sie zapytać czy w dni treningowe moge brać storma przed i po treningu czy trzeba rano żeby był odstęp , lub czy rano storma i zamiast po treningu wziąść przed.
Bo po treningu mam jeszcze carbo i białko.
Krzysztof Piekarz
