SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozgrzewka przy redukowaniu i małych ciężarach ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3159 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25123
Witam. Przeczytałem art Riona10 o rozgrzewce:

https://www.sfd.pl/[ART]_Rozgrzewka_w_treningu_siłowym-t529953.html

Pisze tam między innymi, by stosować w rozgrzewce po prostu to samo ćwiczenie które będziemy zaraz wykonywać z tym, że biorąc 50% danego ciężaru. Zakładam, ze są to ciężkie treningi na masę / siłę - i tak jak tam napisał przykładowo jest o 100 kilo na przysiad w finalnej serii.

Co jest jednak w przypadku treningu na rzezbe / redukcje / odchudzanie ? Ogolnie przyplątałem sie z działu odchudzanie U mnie na takim treningu kazde cwiczenie i to we wszystkich seriach jest robione obciążeniem w przedziale 40 - 60% ciezaru maxymalnego. Czy przed takimi ciężarami też jest sens robienia rozgrzewki czyli brać okolo 20 - 30% ciężaru i machać tym ?

Oczywiscie rozgrzewkę aerobiczną robię.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-06-03 23:09:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
nie wiem z kad pomysl robienia redukcji tak smiesznym ciezarem
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 220122
rzeźba,redukcja to normalne ciężary tak jak przy masie/sile. Trening przy rzeźbie,redukcji to "dodatek" ważniejsza jest dieta + aeroby.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3159 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25123
Tak to jakim cudem mam robic powtorzenia nawet do 15/14/13 takim ciezarem jak na masie czy sile ?

Bez aerobow i diety nic bym nie osiągnął

Nie wiem czy to zrobi róznice - chodzi mi o odchudzanie, spalanie tłuszczu. Mięśnie to w sumie...z pustego i Salomon nie naleje

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-06-04 17:33:55
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
robisz normalny trening silowy (FBW sie bardzo dobrze sprawdzi) do tego aeroby i dieta redukcyjna
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3159 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25123
Robilem FBW przez miesiac, teraz robie 2 miesiace split 4ro dniowy, po 2 miesiącach zmienie znowu na cos nowego - nie chce zbyt długo robić jednego treningu.

Szczerze to nie mierzyłem tego %obciążenia, wydaje mi sie ze o bedzie jakies 40 - 60%. W kazdym razie serie robie tak, ze maxymalnie moze robilbym +2 powtorzenia w tych seriach, a przy niektorych cwiczeniach nie dokanczam nawet tych 15/14/13.

Moze wskocze na cięższe obciążenia jak skoncze ten swój "cykl" dwumiesieczny. Chociaz mysle o ACT tez, poki co jestem ciekaw wszystkiego dlatego tak przeskakuje.
Dopiero zaczynam, niecałe 3 miesiące ( pierwsze 2 tyg to był czysty freestyle )

Wyniki póki co są.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-06-04 18:18:34
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
powt standardowo zakres 5-15 ale dobrze sie trzymac ~10
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3159 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25123
Dzieki za info.

Miedzy 18 - 20 maja wrzucę w tym dziale pewnie kolejny trening do oceny, bo będę zmieniał.

Pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy plan na mase - prosze o sprawdzenie

Następny temat

Nogi po Baletach

electro
Polecane artykuły