icl , owszem bylem i bylo b.fajnie
Szkoda, ze tak drogo no ale wiem czemu.
Nie wiem jak sie mam ujawnic w poniedzialek ??
Mam niebieskie kimono :)
maslo nigdy nie unikaj walki
Szkoda, ze tak drogo no ale wiem czemu.
Nie wiem jak sie mam ujawnic w poniedzialek ??
Mam niebieskie kimono :)
maslo nigdy nie unikaj walki