SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak zgrubnac po.szpitalu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 186
Witam. Lezalem w szpitalu 2 miesiace z tego 20 dni w spiaczce. Teraz takie pytanie bo schudlem z 60 kg do 40-41. Co brac zeby zgrubnac szybko ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2652
Nic na szybko kolego. Dla organizmu lepiej będzie jak zrobisz to wolniej a zdrowiej. Przede wszystkim dieta, jedz dużo takich rzeczy jak mięsa, sery. Najlepiej będzie jak wyliczysz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (masz to opisane w dziale odżywianie w podwieszonych tematach) i dodasz do tego kilkaset kalorii i pod tę nową ilość ułożysz dietę. Suplementy nie będą potrzebne. A jeśli już bardzo będziesz chciał to jakaś odżywka białkowa.

Dobrym pomysłem będzie picie koktajlów białkowych. Znajdź na necie jakieś przepisy i rób sobie takie w domu. I nie szczędź dodawania do nich węglowodanów :) Możesz pododawać do takiego koktajlu banany, orzechy i będzie okej.


Zmieniony przez - anoxic w dniu 2010-05-15 22:01:39
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 186
A moge brac do tego kreatyne ?? Bo kupilem w dzien wypadku xd i mam cala
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 186
A moge brac do tego kreatyne ? Bo kupilem w dzien wypadku i mam jeszcze nieruszana :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Bez treningu ona sie nie przyda i nic nie da, a domyslam sie ze miales powazniejszy wypadek wiec chyba cwiczyc nie mozesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 186
No narazie nie. Bo leze jeszcze w gipsie w domu. Tyllo naszczescie noga ale chodzic niemoge ;/ a reka prawa niebd ruszal dlugo bo nerwy zjechane ;/ ale jak bym juz cwiczyl to brac kreatyne ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
Na początku nie potrzeba bo efekty będą doskonałe bez niej, o ile się przyłożysz do diety. Jak już przestaniesz rosnąc mimo dobrego treningu i diety, wtedy kreatyne możesz brac.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 337 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2652
Pewnie nie poćwiczysz z pół roku - ale potem owszem, możesz ją brać, nie ma sensu odczekiwać żeby się nie przeterminowała. Sprawdź datę ważności :D
Na razie dieta.

Zmieniony przez - anoxic w dniu 2010-05-15 22:17:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 186
A wiecie moze czy z sruba w kosci barkowej mozna cwiczyc ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29127
O tym musi zadecydowac lekarz ale przypuszczam ze nie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12306
o to to zapytaj lekarza, każdy uraz jest inny i nikt inny Ci na to pytanie nie odpowie.

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to nie za dużo supli?

Następny temat

POMOC Kratyna

electro
Polecane artykuły