SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rękawice niefarbujące

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 549
Witam,
czy może mi ktoś polecić jakieś rękawice, które nie farbują rąk?
Aktualnie używam już 5 miesięcy rękawic firmy Olimp Competition z usztywnianiem nadgarstka. Miały farbować przez miesiąc, a im je mam dłużej tym bardziej farbują...

Będę wdzięczny za pomoc ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19648
a pierzesz je chociaz ;)

Pozdrawiam DUDI ;)

...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
rękawice z jasnej skóry

z czarnej kupowałem z 3 firm i wszystkie farbowały, teraz nie używam w ogóle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 549
Skóry nie można prać, ale sypałem kilka razy do środka sody i niestety nie pomogło za wiele. Jedynie zapach był troszkę lepszy :P

rion10, a mógłbyś jakieś konkretne podać? Jakiej firmy? Czy to wszystko jedno?
Ja niestety muszę używać, bo bez rękawic po treningu od razu robią mi się bąble na dłoniach...
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
firma nie ma znaczenia ważne żeby była jasna skóra bo właśnie ciemne rękawiczki są z reguły farbowane , ja po każdym treningu miałem czarne dłonie

Na początki zawsze jest ciężko potem dłonie się przyzwyczajają i jest gitara
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1191 Napisanych postów 8529 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 108293
w rękawiczkach to możesz jeździć na rowerze xD
ćwicz bez, tak jak rion10 pisał po jakimś czasie dłonie się przyzwyczają i będzie ok :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 549
Zamierzam kiedyś tak zrobić, bo z tego co się dowiedziałem, to bez rękawiczek lepiej się ćwiczy, lepszy uchwyt jest. Ale na razie mam mały staż, pół roku i jeszcze moje dłonie chyba nie przyzwyczaiły się do takich ciężarów. Czasem nawet ćwicząc w rękawicach mam małe otarcia.

No dobra, to rozglądnę się za jakimiś jasnymi rękawicami. Dzięki za pomoc :) Sogi poszły

Zmieniony przez - gianbuffon w dniu 2010-05-06 01:46:45
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7059 Napisanych postów 63262 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787449
sęk w tym żebyś już zaczynał dłonie przyzwyczajać jak masz "małe" ciężary, bo jak będą już dość spore to dopiero będzie ciężko zrezygnować z rękawic
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening-pomocy

Następny temat

PYTANIA ODNOSNIE PLANU FBW!

electro
Polecane artykuły