SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

UFC 2010 Undisputed! / EA MMA!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziś ma być demo do pobrania, jak będziecie mieć to pisać co i jak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8106
UFC 2010 Demo Xbox 360:
http://www.megaupload.com/?d=KTVNEEPO
http://www.megaupload.com/?d=R6ESIF92
http://www.megaupload.com/?d=OPJAS6GW
http://www.megaupload.com/?d=2EPK5K4T
http://www.megaupload.com/?d=GH5EKJPT
http://www.megaupload.com/?d=VCGCXINX
http://www.megaupload.com/?d=PH4UU9PB
http://www.megaupload.com/?d=8H1XVO2S
http://www.megaupload.com/?d=PD2XHRQH

Wszytsko działa :D
Pliki należy połączyć programem HjSplit
Scalony plik wypakować winrarem
Wypakowany folder nagrać na zwykłą płytę DVD-R

Zmieniony przez - lukasDG86 w dniu 2010-04-30 17:11:13

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 394
Ale trzeba mieć przeróbkę xboxa :/?

Teraz ja muszę stoczyć swoją walkę....

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8752
Na demo to chyba nie

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8274
wlasnie przerobka musi byc? tym nigdy nie interesowalem bo ciagle orginaly kupuje wiec nie wiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8106
Nie potrzebna jest przeróbka. Mi na Xtreme LT działa, na oryginalnej konsoli też będzie działała. Grę otwieramy przez Bibliotekę Gier (płyta musi być w napędzie).

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
Wlasnie sciagan demko na ps3 zobaczymy co i jak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1800
Ja juz pogrywam i gra wymiata. O wiele trdniejsza niz 09 w szczegulnosci parter i klincz. Jak ktos chce to moge mu przeslac kod do pobrania demka na ps3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2479
a na pc jest jakis boks lub mma?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 138
No rzeczywiscie demo wymiata!!!!! Jak kolega wyzej pisal parter i klincz trudniejszy... submissiony z roznego rodzaju dziwnych pozycji... ogolnie realistcznie gra wymiata tez :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov pokazowy trening

Następny temat

MMA/K1 w Tarnowie

electro
Polecane artykuły