SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 2010 Undisputed! / EA MMA!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35846

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Mam nadzieję, ze Skille Kimbo beda na niskim poziomie :D

Co do uszkodzen po low kickachto jakos nie zauwazylem hmm byc moze mało ich zadaje :D

Jedyne co mnie denerwuje, w UFc 2009 to bryzgająca krew jak w mortal kombat jakims, a i rozcięcia średnio realne, bakuje jakich spuchnieć itp ale wiem przesadzam :P Powinno byc ze walka moze sie zakonczyc od rozcięcia, w UFC po niektórych high kickach rozcięcia na całą głowę a zawodnik dalej 'swiezy' hehe

Swoją droga ciekawe jak uszkodzenia zrobili panowie od EA SPORTS, mam nadziej, ze troszkę lepiej. Bo nie wiem czy widzieliście uszkodzenia po ciosach w Fight night 4 są duzo bardziej realne.

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2010-01-28 13:14:00

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
fajnie by było jak by zrobili w UFC Undisputed 2010 nowa kategorie zawodników gdzie są same legendy UFC takie jak kimo,ken,tank,royce itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Gracie Vs Tank - bezcenne :D npaewno tak nie zrobią, trzeba sie zadowolić nowymi fajterami santosem, kimbo :D ale pomysł byłby genialny. Chociaz kto wie napewno sie skonczys ie na 2010/

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
A mnie ciekawi jak w EA MMA kariera bedzie zrobiona bo w UFC mi sie nie podoba zbytnio. Tworzenie zawodnika marne raczej, chociaz ja sie pewnie przyczepiam bo lubie jak jest duzo opcji jesli o to chodzi, dajmy na to dziary beznadziejne wedlug mnie w tym mogli sie troche bardziej postarac.Malo cial do wyboru nie mowiac juz o facjatach mogli dac tak jak w FN4 ze kamerka sie zgrywa jape, ale moze dosc o trybie kariery bo tylko dalej bym po niej jechal.Mozna sie doczepic do krwi, grafika jest super ale krew jakas dziwna, czasami jak bryzga to jakby pixele lecialy. Do rozciec tez sie przyczepie bo mogla by z nich bardziej krew leciec, co do siniakow to jest wszystko fajnie zrobione, opuchnieca swietne proponuje obijac jakiegos zawodnika przez 3-4 rundy tylko prostymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840


Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1625
Strecho!

Jeżeli brakuje ci spuchnięć w UFC 2009 to zrób tak. To taki eksperymencik, który pokaże ci cały majstersztyk uszkodzeń w UFC 2009. Wejdź w tryb kariery... stwórz nowego zawodnika (na odwal się). Następnie wyjdź z kariery i wejdź w tryb exhibition i wybierz sobie jakiegoś genialnego strajkera... (oczywiście z tych cięższych wag), a jako przeciwnika weź tego zawodnika co stworzyłeś go w trybie kariery. Oczywiście przed tym zmień poziom trudności na begginer. No i przejdźmy do walki. Naciskając kwadrat i trójkąt (w przypadku PS3) zadajesz ciosy pięściami. No i podejdź do przeciwnika i lej go ciągle kwadratem i trójkątem (WAŻNE: Nie naciskaj alaloga w bok bo będziesz zadawał mocniejsze uderzenia. Musisz walić sam kwadrat i trójkąt) Przeciwnika oklepuj tymi ciosami do końca pierwszej rundy. To co zobaczysz na jego twarzy wywoła u ciebie... hm... Śmiech, a zarazem zdziwienie.

Szkoda że Fedorowi nie udało się podpisać kontraktu z UFC... Lesnar vs. Fedor było by ciekawe :)

Na trailerze wyżej widać że zmienili kontrataki ;]

Zmieniony przez - morfex w dniu 2010-01-28 15:04:58

Proszę o wyrozumiałość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1625
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1376
...
Napisał(a)
Usunięty przez FightOrDie za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1625

Proszę o wyrozumiałość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1625
Zmieniony przez - FightOrDie w dniu 2010-01-30 00:17:18

Proszę o wyrozumiałość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov pokazowy trening

Następny temat

MMA/K1 w Tarnowie

WHEY premium