SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kontuzja..IRON MAN 19 szczegolnie...

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 653
Silowaniem sie na reke z w miare silnym kolesiem,wiedzialem,ze wygram itd.ale delikatny opor byl..wszystko bylo ok poki po 2 dniach nie poszedlem na silownie.Tam sie zaczely problemy jak robilem wyciskanie na plaskiej,czulem bol i mdlenie reki w miejscu,jak lokiec albo biceps nie umiem ocenic dokladnie w ktorym miejscu.Promieniowal a jak chcialem sie napisc wody z butli to czulem,ze reka jest slabsza niz zawsze pojawialo sie to promieniowanie i mdlenie...posmarowalem altacetem i bylo ok,jak pozniej zaczolem znowu trenowac arm,na gumie tzn.jedna osoba trzymala gume a ja ja do siebie przyciagalem imitacja silowania na reke i znowu zaczol sie bol...w okolicy tricepsa teraz tez dokladnie nie wiem...lipa i jescze raz lipa,na drazku jak sie podciagam do pelnego docisku rak (nachwytem)tez czuje bol.Co to moze byc ?mial juz ktos takie cos..IRON MAN 19 Pomoz kolego.pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
olfen w tabsach jest na bazie dicloflenaku i jest na recepte:) olfen w masciach -bez recepty.Ogolnie wszystkie dicloflenaki w tabsach sa na recepte,masci dicloflenakowe sa słabsze wiec bez recepty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2726
Nie jestem Ironem, ale mogę stwierdzić, że to na 90 % przyczep.

Jeśli chodzi o środki doraźne to przerwa aż do ustąpienia samoczynnych bólów.
Myślę, że jakiś tydzień. W tym czasie zalecił bym maści zawierające diklofenak lub podobne. Potem zacznij ćwiczyć lżejszymi ciężarami, nawet bardzo lekkimi, by nie odnowiło się. Ja leczyłem to w sumie ok. miesiąc, do dziś mam spokój.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 653
Dzieki kolego zalamales mnie ale*****,a powiedz mi jeszcze jaka ta masc mam sobie kupic ? albo taki voltaren tez moze byc.Pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11471
bedziesz żyć, ból powoli powinien mijac, nie trenuj na 100%

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1129
nie patrz, że boli.. ćwicz dalej!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2726
arm-rafi - życzę powodzenia na dalsze lata treningu.

Voltaren - używałem, wg. mnie jest ok i powinien wystarczyć.
Nakładałem duże dawki, tubka 50 g wystarczyła mi na miesiąc w miarę regularnego smarowania.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 86 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3918
miałem tak samo, przeszło po 2 tyg, ale po każdym mocniejszym siłowaniu powracało. Ból był okrutny ale zrobiłem jak mówi arm-rafi, po takim naderwaniu trenowałem na siłowni dalej, bolało, ale od tamtej pory problem nigdy nie wystąpił...
Ale nie polecam .
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem tak samo, ale na siłce jest spoko tylko to że wraca za każdym razem jak się siłuję z kumplami na jakiejś imprezie po kilku piwach i potem muszę robić co najmniej tydzień przerwy na siłce żeby minęło, nie mogę tego do końca wyeliminować pierwszy raz miałem jakieś pół roku temu i kilka razy wracało :( chyba już na to nic nie poradzę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
Kamil chyba żartujesz dicloflenak nakłada sie(nie wsmarowuje) od 2-5 gram 3-4 razy dziennie a więc troche to dziwne co piszesz że tubka 50 gram voltarenu wystarczyła Ci przy duzych dawkach na miesiac, bo łatwo mozna sobie policzyc na ile wystarcza. 3 dni-przy duzych dawkach a przy małych góra tydzień.Co do samego voltarenu nie polecam ze względu na koszta.Można mieć takie same odpowiedniki za mniejsze pieniadze.Voltaren 50 gram kosztuje 16-18 zł a przykładowo taki Veral kosztuje 9zł tubka 55gram,ma ten sam składnik aktywny- 1% dicloflenaku

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2010-05-11 15:36:23
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11471
ketonal , teraz widziałem w promcji tubek 25mg/g 25g za coś ok 7 zł, a tak na powąznie jak boli tz ze jest jakiś uraz i trzeba zluzowac z treningami, kieys zaryzykowałem bo mnie bolała po zawodach i pojechałem na następne 200mg ketanolu, maśc traumal i zimny lód no i czesciowo zerwałem przyczepy przedramienia i uszkodziłem nerwy.

Zmieniony przez - szczypiorr w dniu 2010-05-11 18:08:33

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5588
Ketonal to troche inna bajka.Masci na dicloflenaku sa lepsze wg mnie choc w bolach kostno-stawowych to badzmy szczerzy ze sa guzik warte.Lepiej isc do lekarza i cos na recepte.Mnie tak łopatka kiedys przez kilka miesiecy bolała-niebolała tzn czułem jakby cos tam było..na masci wydałem troche kasy,schładzałem,grzałem plastrami,cuda niewidy az poszedłem do lekarza przepisał jakies tabletki za 10 zł i juz po 2 tabletkach mi przeszło

Zmieniony przez - grg30 w dniu 2010-05-11 21:17:05
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

III OTWARTE MISTRZOSTWA GMINY DRAWSKO POMORSKIE W " MARTWYM CIĄGU "

Następny temat

siła

electro
Polecane artykuły