Witam
Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad kupnem roweru takiego w granicach 800-1300zl i bylem w kilku sklapach i znalazlem mniej wiecej takie:
http://www.velo.com.pl/www/rowery/?id=440
http://www.velo.com.pl/www/rowery/?id=438
http://www.velo.com.pl/www/rowery/?id=437
http://www.decathlon.com.pl/PL/rockrider-5-2-szary-77639534/
http://www.decathlon.com.pl/PL/rockrider-5-0-h-77640219/
http://www.decathlon.com.pl/PL/rockrider-5-1-h-34976167/
Osobiscie najbardziej myslalem nad tym ostatnim, bo cena jest naprawde vbardzo w porzadku, ale jezeli okaze sie ze jest to jakis niewypal to wole juz troche dolozyc. Prosilbym bardzo o rade i w miare szybka pomoc, bo niedlugo zrobi sie cieplej oi dobrze by bylo miec na czym posmigac
Aha chcialem sie jeszcze spytac co sadzicie o tym rowerze
http://www.velo.com.pl/www/rowery/?id=435
Jest co prawda troche drogi jak dla mnie, ale jezeli bylaby jakas znaczaca roznica pomiedzy tym a tamtymi to byc moze skusilbym sie na tego
Z gory dzieki za odpowiedz
Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad kupnem roweru takiego w granicach 800-1300zl i bylem w kilku sklapach i znalazlem mniej wiecej takie:
http://www.velo.com.pl/www/rowery/?id=440
http://www.velo.com.pl/www/rowery/?id=438
http://www.velo.com.pl/www/rowery/?id=437
http://www.decathlon.com.pl/PL/rockrider-5-2-szary-77639534/
http://www.decathlon.com.pl/PL/rockrider-5-0-h-77640219/
http://www.decathlon.com.pl/PL/rockrider-5-1-h-34976167/
Osobiscie najbardziej myslalem nad tym ostatnim, bo cena jest naprawde vbardzo w porzadku, ale jezeli okaze sie ze jest to jakis niewypal to wole juz troche dolozyc. Prosilbym bardzo o rade i w miare szybka pomoc, bo niedlugo zrobi sie cieplej oi dobrze by bylo miec na czym posmigac
Aha chcialem sie jeszcze spytac co sadzicie o tym rowerze
http://www.velo.com.pl/www/rowery/?id=435
Jest co prawda troche drogi jak dla mnie, ale jezeli bylaby jakas znaczaca roznica pomiedzy tym a tamtymi to byc moze skusilbym sie na tego
Z gory dzieki za odpowiedz
Krzysztof Piekarz
i przyznaje dobry amorek spisuje się :) niestety nie ma blokady no ale nie po to kupywałem XC zeby po asfalcie jeździć choć zastanawiam się nad kupnem slicków na lato;P Maciej widzę, że jesteś obeznany w krossach i mam pytań pare mógłbyś mi napisać na gg? byłbym wdzięczny 7641693