Szacuny 1 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1698

Z dnia na dzień nieustannie wzrasta liczba osób, które mogą pocałowac mnie w d**e ;]

Wolna mata - robisz na co masz ochote, tzn. techniki, cwiczenia silowe, gimnastyczne, sparujesz itp.
...

Zmieniony przez - Maly16 w dniu 2010-01-22 13:25:12
...
13 lutego odbyły się eliminacje do eliternego turnieju submission fighting - Grapling Arena. Nasz klub reprezentowała skromna 5-osobowa ekipa. Brązowe medale wywalczyli Paweł Hanusz w kat. -75kg i Damian Borys w kat. -60kg. Obaj startowali w kategorii początkujących. Na wyróżnienie zasługuje Damian, który poddał swojego przeciwnika w 45 sekund.
...
Gratuluję ;)

...
W minioną sobotę, 27 lutego, odbył się kolejny turniej Shooto. Były to zawody na zasadach MMA, w których nasz team reprezentowało 3 zawodników.

Marcin Borkowski i Kamil Jurczuk startowali po raz pierwszy na takiej imprezie. Był to dość udany debiut, bo chłopaki radzili sobie bardzo dobrze. Młody wygrał pierwszą walkę przez balachę, natomiast Buła poddał 2 swoich rywali.

Najlepiej zaprezentował się Maciek Sakowicz, który zajął drugie miejsce w wadze do 65kg. W drodze do finału poddał wszystkich technikami w parterze. W walce o pierwsze miejsce zabrakło trochę doświadczenia i musiał uznać wyższość swojego przeciwnika.
...
6 marca 2010 odbyła się Liga BJJ w Skale pod Krakowem. Jest to ogólnopolski turniej brazylijskiego jiu jitsu, w którym w tym roku startowało około 350 zawodników. Nasz klub reprezentowała drużyna składająca się z 12 zawodników.

W kategorii białych pasów kobiet srebrny medal wywalczyła Gośka Łoś. W niebieskich pasach brązowe medale zdobyli Janusz Andrejczuk i Krzysztof Skarbiński, a srebro przywiózł Kamil Jurczuk. W kategorii purpurowych pasów drugie miejsce zajął Marek Pietrzak.

Już kolejny raz pokazaliśmy, że nasz klub należy do czołówki. Alliance w Polsce rośnie w siłę.

Zmieniony przez - Maly16 w dniu 2010-03-08 16:55:50

Zmieniony przez - Maly16 w dniu 2010-03-08 16:56:13
...
Tylko w wakacje bez wpisowego!
Treningi bez ograniczeń za jedyne 100zł!
Możesz chodzić nawet do 12x w tygodniu BJJ, MMA, SF.
...
a o tym, ze w weekend byla zayebista miedzynarodowa gala mma na zielonych wzgorzach z wjazdem za 10zl, wieloma dobrymi walkami amatorskimi i zawodowymi urozmaiconymi roznymi pokazami to juz nie napisaliscie