SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Który gainer wybrać

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15756
No więc w celu uzupełnienia diety raz dziennie mam gainera i opcjonalnie białko, jakbym nie zdążył przed wyjściem na uczelnie zjeść np jajecznicy.
Co do białka to zdecydowałem się, że wezmę 3x SFDfowskie WPC.
Z gainerem mam problem, chciałbym na niego wydać max 100zł (z założenia na ok miesiąc).
Zamawiam w sklepie sfd i wypatrzyłem:
https://sklep.sfd.pl/!!_PROMOCJE_!!_2_x_Hi_Tec_Whey_Mass_Gain_1500_g_+_Hi_Tec_Whey_Mass_Gain_1500_g-opis2178.html
na plus ilość, ale muszę zapytać w BOKu, czemu wyprzedaż.
https://sklep.sfd.pl/Hi_Tec_Nutrition_Master_Mass-opis1337.html
j/w dobrze, że puszka.
https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis1949.html
każdy poleca, chyba najlepszy spaślak? ale za to cena trochę wyższa, i waga opakowania trochę mi nie pasuje.
Mogłoby być też od biedy to:
https://sklep.sfd.pl/Aminostar_Whey_Gainer_ACTIONS_4500g_+_Whey_Gainer_ACTIONS_1000g-opis2631.html
bo dużo i tanio, a i mniejsza ilość białka specjalnie mnie nie martwi, tylko trochę dużo, jak mówiłem chciałbym wydać coś ok 100zł.
edit:
jeszcze dochodzi do walki Trec Mass XXL 3Kg/105zł

Za wszelkie odpowiedzi, alternatywy dla wyżej podanych z góry dzięki. Zależy mi głównie na stosunku cena/jakość i smaku, wolę mieć już te 500g, czy nawet kg mniej, jeśli jest to bardzo duża różnica jakości.
Dodatkowe pytanie, czy do tych gainerów są dodawane jakieś praktyczne miarki?

Zmieniony przez - Eoghan w dniu 2010-03-07 00:36:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 224269
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10043
do 100 zł z 20% białka to :

Hi-Tec whey mass gain/builider (4,5kg)
Interactive Mammoth 2500 (4,4 kg)
Olimp Gain Bolic (4kg)
itd...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej?

Następny temat

Co powieciena taki motyw?

electro
Polecane artykuły