SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

prośba o porade...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 937


Siema Panowie... chciałem sie dowiedziec, ponieważ spotkałem sie z dwoma sprzecznymi opiniami kolegów którzy ćwiczą i raczyłem poradzić sie was...

chodzi oo...


ściaganie linki wyciagu dolnego do brzucha (samymi rekoma, bez ruszania tyłowia jak na rys 1)

CZy ściaganie linki wyciagu dolnego do brzucha (z ruchem tułowia jak by sie położyć i płynnie dociągać kierownice do brzucha)

które ćwiczenie jest poprawne wykonane wydaje mi sie że oby dwa, choć bardziej przekonany jestem co do rys "1"
za szybkie odp z GÓRY POZDRAWIAM I DZIEKUJE :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1778
poprawne są oba sposoby, o ile w 2 cały czas kontrolujesz ciężar i nie wychylasz się zbyt mocno. ja osobiście stosuję sposób drugi. zobacz jak to wygląda w atlasie ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 937
kumałem kumałem w tym atlasie... czy moge robić sposobem pierwszym z rozsądnym cieżarem, nie mylnom techniką i bez rychów negatywnych?? za szybką odp pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 937
NO I DZIEKUJEMMM:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 937
jest tu ktoś kto odpisze??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy sposób jest poprawny.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 763
Drugim sposobem pomagasz sobie dołem pleców więc wtedy też one pracują. Pierwszy sposób to działanie górnej części pleców.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1778
dla początkujących jest chyba lepszym wyborem. (pierwszy)

Zmieniony przez - skream w dniu 2010-03-04 16:38:48
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 937
spoko panowie dziekuje zależy mi właśnie na mieśniach tzw łopatkowych:) prostowniki też ale drugi plan:D moim priorytetem sa plecy co nie znaczy ze obijam sie przy innych partiach ciała:) pozdrawiam :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka 2x w tygodniu

Następny temat

klatka piersiowa

electro
Polecane artykuły