SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o porade...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 937


Siema Panowie... chciałem sie dowiedziec, ponieważ spotkałem sie z dwoma sprzecznymi opiniami kolegów którzy ćwiczą i raczyłem poradzić sie was...

chodzi oo...


ściaganie linki wyciagu dolnego do brzucha (samymi rekoma, bez ruszania tyłowia jak na rys 1)

CZy ściaganie linki wyciagu dolnego do brzucha (z ruchem tułowia jak by sie położyć i płynnie dociągać kierownice do brzucha)

które ćwiczenie jest poprawne wykonane wydaje mi sie że oby dwa, choć bardziej przekonany jestem co do rys "1"
za szybkie odp z GÓRY POZDRAWIAM I DZIEKUJE :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
poprawne są oba sposoby, o ile w 2 cały czas kontrolujesz ciężar i nie wychylasz się zbyt mocno. ja osobiście stosuję sposób drugi. zobacz jak to wygląda w atlasie ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 937
kumałem kumałem w tym atlasie... czy moge robić sposobem pierwszym z rozsądnym cieżarem, nie mylnom techniką i bez rychów negatywnych?? za szybką odp pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 937
NO I DZIEKUJEMMM:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 937
jest tu ktoś kto odpisze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy sposób jest poprawny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 763
Drugim sposobem pomagasz sobie dołem pleców więc wtedy też one pracują. Pierwszy sposób to działanie górnej części pleców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
dla początkujących jest chyba lepszym wyborem. (pierwszy)

Zmieniony przez - skream w dniu 2010-03-04 16:38:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 937
spoko panowie dziekuje zależy mi właśnie na mieśniach tzw łopatkowych:) prostowniki też ale drugi plan:D moim priorytetem sa plecy co nie znaczy ze obijam sie przy innych partiach ciała:) pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka 2x w tygodniu

Następny temat

klatka piersiowa

WHEY premium