SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Koszula Fury- czym zszyć ??

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9255
Mam taki problem zawody nie dlugo(20.02.2010) nie dawno kupilem koszule uzywaną Fury tylko aby się nauczyć i wystartować w zawodach ale niestety dzisiaj lekko puściła i trzeba ją zszyc aby wytrzymała jeszcze trzy treningi no i aby wykorzystac na zawodach z 2 podejścia. Czym mógłbym ja zszyc prosze o podanie nazwy jakiejs mocnej nici.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 490 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8926
xnxx piszesz pewnie o michale hehe
takie latki sprawia ze koszula bedzie twarda w uj i ciezko bedzie opusiscic...

Deseo ser una bestia !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
nasuwa mi sie odpowiedź żyłką wędkarską np ;d nie wiem czy to dobre rozwiązanie, niech sie ktos jeszcze wypowie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18110
chyba będzie najlepiej jak pójdziesz do krawcowej ona pewnie będzie wiedziała co i jak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9255
no tak ale ztego co słyszałem to nie można zszywać tych koszulek bo moga nie przepuścić na sprawdzeniu sprzętu przy wadze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 596 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16525
to są dwie opcje ;P
1. kupic nową
2. ćwiczyc w starej

hehe pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18110
jak dobre zszyjesz to przecież nikt się nie kapnie ,ale poczekaj na Sene on pewnie będzie wiedział wszystko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 2282 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11471
no tylko jak ona bedzie pracować? moze się okazac że lepiej kupic użaywaną za 50-100 coś kupisz ciekawego

wytrwałosc drogą do sukcesu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9255
dzieki wszystkim za rady, kupilem dzisiaj w pasmanterii nic 100%polyester kobieta mowiła że jest nie do przerwania a reku no i faktycznie tak jest. Zszyłem w piatek sie okaże czy wytrzyma ona jeszcze na 3 tr i zawody
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73
Gdyby coś to dodaje ze szyłem nicią z pasmanterii - Titan 40 , ale nie Titan od sprzętu - taki zbieg okoliczności ;) i nic nigdy nie pękła ;)
...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
Ja też podszywam kostiumy "Titanami"
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1374 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9255
Panowie zszyłem tak jak pisałem wyżej ale nic to nie dało strzelilo wczoraj na treningu :(
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robimy sprzęt

Następny temat

sprawdzian siły

electro
Polecane artykuły