A więc tak mam 17 lat. Mój staż na siłowni to ponad 4 miesiące.Zastanawiam się czy nie przydałaby mi się jakaś odżywka.
Od początku stycznia biorę białko WPC 80 Łowickie(zostało mi jeszcze na jakiś miesiąc
)Trenuję piłkę nożną dość intensywnie(w okresie przygotowawczym prawie codziennie,a normalnie 3 treningi w tygodniu+mecz)
Na siłownie staram się chodzić w miarę systematycznie 3x w tygodniu.Nabrałem dość sporo masy mięśniowej,przytyłem do 85 kilogramów z 78.Obecnie wprowadziłem dietkę(nie głodzę się
)i zrzuciłem 4 kg. Chcę schudnąć do tych 78(182cm wzrostu)
Czy opłaca mi się kupić jakąś odżywkę?
Chodzi mi tutaj o przyrost siły.Jak zacząłem chodzić wyciskałem 80 kg bez wcześniejszych treningów. Na początku stycznia poderwałem 90 kg. Nie wiem czy jest to zależne od intensywnych treningów w piłkę nożną i dlatego nie idzie mi w siłę jak powinno.
Proszę o poradę :)
Od początku stycznia biorę białko WPC 80 Łowickie(zostało mi jeszcze na jakiś miesiąc
)Trenuję piłkę nożną dość intensywnie(w okresie przygotowawczym prawie codziennie,a normalnie 3 treningi w tygodniu+mecz)
Na siłownie staram się chodzić w miarę systematycznie 3x w tygodniu.Nabrałem dość sporo masy mięśniowej,przytyłem do 85 kilogramów z 78.Obecnie wprowadziłem dietkę(nie głodzę się
)i zrzuciłem 4 kg. Chcę schudnąć do tych 78(182cm wzrostu)
Czy opłaca mi się kupić jakąś odżywkę?
Chodzi mi tutaj o przyrost siły.Jak zacząłem chodzić wyciskałem 80 kg bez wcześniejszych treningów. Na początku stycznia poderwałem 90 kg. Nie wiem czy jest to zależne od intensywnych treningów w piłkę nożną i dlatego nie idzie mi w siłę jak powinno.
Proszę o poradę :)
trening czyni mistrza...
Krzysztof Piekarz