SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy jest sens coś brać ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
A więc tak mam 17 lat. Mój staż na siłowni to ponad 4 miesiące.Zastanawiam się czy nie przydałaby mi się jakaś odżywka.
Od początku stycznia biorę białko WPC 80 Łowickie(zostało mi jeszcze na jakiś miesiąc)Trenuję piłkę nożną dość intensywnie(w okresie przygotowawczym prawie codziennie,a normalnie 3 treningi w tygodniu+mecz)
Na siłownie staram się chodzić w miarę systematycznie 3x w tygodniu.Nabrałem dość sporo masy mięśniowej,przytyłem do 85 kilogramów z 78.Obecnie wprowadziłem dietkę(nie głodzę się)i zrzuciłem 4 kg. Chcę schudnąć do tych 78(182cm wzrostu)

Czy opłaca mi się kupić jakąś odżywkę?
Chodzi mi tutaj o przyrost siły.Jak zacząłem chodzić wyciskałem 80 kg bez wcześniejszych treningów. Na początku stycznia poderwałem 90 kg. Nie wiem czy jest to zależne od intensywnych treningów w piłkę nożną i dlatego nie idzie mi w siłę jak powinno.
Proszę o poradę :)

trening czyni mistrza...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
proponuje kreatyne+trening pod katem silowym.
do tego magnez/mzb, witaminy, omega 3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
A nie za wcześnie na kreatynę ?

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
mozesz wziasc kreatyne kolego
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
fakt, przeoczylem... 4 miesiace troche malo
pocwicz jeszcze z 2-3 miesiace bez wspomagania, i dopiero zrob cyklona na krecie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
I ile tą kreatynę brać?

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 191 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
Ok, opłaca się kupować te gainery bo nie wiem czy jest sens?

trening czyni mistrza...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2663
Jak traktujesz je jako uzupełnienie diety to opłaca się :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
jezeli masz braki w diecie to mozesz uzupełniac
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Cykl na krecie powinien trwać około 4-8tyg max. Potem przerwa (tyle ile trwał cykl). Na 1 cykl kup sobie monohydrat choć możesz wziąć każdą pojedynczą formę z tym że kopnie Cie podobnie a po co przepłacać.

Gainer i białko - według braków w diecie.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xp xtreme pump - ile przed trenigiem??

Następny temat

Porada i, czy coś robie żle!!!

electro
Polecane artykuły