Szacuny
0
Napisanych postów
1455
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17898
witam,
mam pytanie jak wy jecie płatki owsiane tzn jak je przyżądzacie
bo ja zalewam wrzatkiem i nie moge ich zjesc bo sa ochydne moze wy macie jakies przepisy i sie z nimi podzielicie
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ja tez wcinam na surowo
100g platkow + szklanka mleka a do tego slonecznik siemie lniane rodzynki i kazde bakalie ktore mi wpadna pod reke :)
gotowane sa paskudne :D
Szacuny
21
Napisanych postów
933
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
14182
platki zmieszaj z surowymi jajkami i bakaliami na ciasto i wylewaj na rozgrzana patelnie teflonowa - najsmaczniejsze sniadanie jakie mozna sobie wyobrazic
juz wkrotce... badzcie czujni... cierpliwosci... dam znac...
*****************************
KONDUKTOR W WAGONIE SYPIALNYM *****************************
...mafia.suple.hardcor.pl...
Szacuny
0
Napisanych postów
64
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1181
wiczorem zalewam je 1/2 szklanki letniej wody i dodaje lyzke miodu. rano tre do tego jabko i daje troche cukru - smacze w przeciwienstwie do gotowanych kture wprost rosna mi w buzi!