SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Amatorski filmik do oceny!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6875

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1838
Potraficie tylko dużo gadać,i oczerniać,niech ktos wezmie 45kg na łape i spobuje.Albo niech przerwie 4 sznurki 1 ręką .Mam kumpla co wyciska na klatke 195kg a na rękę go kładę w 5 sekund,na palce zresztą też.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
A Ty najwyraźniej lubisz się przechwalać, więc nie dziw się że tak Twój film został odebrany.

Wycisk na klatkę nie przekłada się na siłę w armwrestlingu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1532
a jakich ty komentow chciales?? wow!! ale kozak?? dobrze wygladasz to fakt ale 45 w taki sposob jak ty to robisz to kazdy podniesie xD. pokaz ten filmik ze sznurkami :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2726
Fakt jest faktem. Nie mówię, że na pewno, ale przypuszczam, że sporo osób było by w stanie zrobić to lepiej. Chcesz dowodów ?

https://www.sfd.pl/W_Z_O_R_EK_powrót_do_formy_w_WL/cel_260kg_RAW/_filmy_!-t547857-s14.html


BICEPS -uginanie ramion naprzemian z hantlami,w staniu/młotek/
33kg x 10 x 4 serie

WZOREK, który zajmuje się wyciskaniem, wyciska więcej niż twój "kumpel" a w tym temacie opisuje powrót do formy po ciężkiej kontuzji. Mało ?

To oznacza przerost ambicji.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 304533
Dodaj że Wzorek ma już 45 lat a mimo tego formę nieosiągalną dla 99% z nas. Do tego jest skromnym sympatycznym gościem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8570
Takie przechwalki raczej nie budza entuzjazmu wsrod forumowiczow. To ze ktos wyciska 200kg czy bierze te 45kg na "bicepsa" nie swiadczy wcale ze jest super. Kadzy z nas na pewno ma cos czym moglby sie pochwalic ale zachowuje sie takie cos dla siebie i tyle. Jestes fajnie zbudowany ale uwierz ze sa tu dzisiatki osob ktore wygladaja o wiele lepiej od Ciebie i wyniki silowe tez maja wieksze.
A te sznurki to od snopowiazalki czy jakie?

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3294
całkiem ładne połączenie bicepsa z prostownikami...PS uważaj na kontuzje

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 213 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1838
Te 45 kg podnosiłem prawie samym biceps,i to dla mnie nie jest duzo.Moj rekord to 62kg 2 powt na 1 rękę, ale z mocnym szarpnięciem.CHCĘ DODAĆ że żadnych koksów nie biorę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4755
weź się człowieku ogarnij... samo przekręcenie przedramienia na zewnątrz powoduje że ręka się ugina...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3294
porównaj sobie z
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.asp#7

masz bardzo ładną sylwetkę...

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny.

Następny temat

Proszę o ocene / masa

electro
Polecane artykuły