SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ergopharm Ergoleam AMP 2 vs. Lipo 6 (zwykly, X, Black)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1434
Ktory z nich byscie bardziej polecili? Moze konkretne opinie i doswiadczenia??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1434
No pobudzenia nie czulem, ale tak jak juz mowilem, tluszczyk spadl. Powiem Ci, zeby mnie pobudzil juz jakis napoj enegetyzujacy, musze wypic ok. 1l. To jest taka granica, od ktorej cos mnie zaczyna ruszac. I tak sie zastanawiam czy jest jakis sposob, aby znowu mniejsze dawki zaczely pobudzac. Czy musi uplynac pewien okres czasu, aby organizm powrocil, ze tak powiem do "starej wersji".
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 478 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20004
https://www.sfd.pl/ErgoPharm_AMP_2_ErgoLean-t392177.html

- ale takiego syfu to więcej nie rób, nie stosowałeś, a polecasz i to odkopując stary temat. Teraz zadajesz pytanie o opinie. Poszukaj w tych działach leniu:

https://www.sfd.pl/Odżywki_i_Suplementy__OPINIE,_ZDJĘCIA-f154.html
https://www.sfd.pl/Suplementacja__NASZE_TESTY_i_promocja-f151.html

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1434
Wiesz, polecam, bo stosowalem, w innym wypadku bym tego nie pisal. Po co mialem drugi tema zakladac, jezeli wystarczylo dopisac do starego. Jezeli nie umiesz odpowiedziec na pytanie w temacie, to po prostu nie odpowiadaj. Temat tego posta to jest wahanie miedzy AMP v2 a Lipo 6. Amp stosowalem i pomogl, a z Lipo nie mialem jeszcze stycznosci i potrzebuje konkretnej opinii.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1434
Ale mowisz to z doswiadczenia? Wiem, ze AMP dziala (z doswiadczenia), a o Lipo tez czytalem ze niby dziala. I mam dylemat...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
nie stosowalem zadnego z powyzszych ale bazuje na opiniach np odina ktory bardzo chwalil ampa2 o lipo tez paru ludzi sie wypowiedzialo ale juz nie tak ciekawie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19536
Jeżeli AMP tak dobrze działał to po co to zmieniać?

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1434
Wiesz co, chce cos nowego wyprobowac, ale takze zebym spalil tluszcz. Jeszcze poczekam do jutra... A nie wiecie czy jakos rozni sie ten AMP2 z ciemniejsza etykiety od tego ze srebrna, ktory aktualnie jest na allegro. Ja mialem takiego jak w tym poscie https://www.sfd.pl/Ergopharm_AMP2-t502086.html , czyli tak j/w pisalem z ciemniejsza etykieta.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31869
http://www.pitbullshop.pl/galerie/e/ergolean-amp_69.jpg
tylko ten działa jak nalezy, takiego szukaj

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1434
Rusedski - stosowales??
A co powiecie na polaczenie AMPv2 z Thermo Stim??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31869
AMP1 stosowalem i bardzo fajny pobudzacz, ten drugi-amp2 to kicha

Sounds Like A Melody

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + glukoza + glutamina

Następny temat

Cykl na mase

electro
Polecane artykuły