SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dobre Mono + no właśnie co masówe:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 524
Panowie, prośba o rozpisanie cyklu na mase:)
Z odzywkami nie miałem zbytnio duzo do czeynienia, dlatego wale do Was;)
2 cykle z SAA za mną, ale niestety nagłe wyjazdy za granice itp, zepsuły efekty...
Teraz zostaje na stałe w kraju, fotki z aktualnego wyglada załaczam;)






Co do diety, podstaw sie trzymam;)
Fatu troszke moze na bokach pozostało, ale to aerobami juz sobie wytne do konca;)
Prosze o pomoc w rozpisce;)
Myslałem nad Nano Vapore + Anabolic Halo z MuscleTecha, ale to chyba nie to co powinno zmasowac;)
Myslałem nad mono Universala + R-ALA z Bcaa + Carbo bądź Dextroze??
Ale nie wiem czy dobrze celuje;)

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): ]

Wiek: 23

Waga: 94

Wzrost: 186

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : Mono Fitmax, Shock Therapy,Bcaa,Hmb.

Uprawiane inne sporty: Czasami Basen

stosowane wcześniej spalacze : HMB

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Brak

ilość dni wolnych od kreatyny: 365

przewidziane finanse na cykl: 300zł

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: 1,5 roku

Zmieniony przez - pixidixi22 w dniu 2009-12-26 12:44:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mysle ze jakis przedtreningowy badz stack do tego zwykle mono

bialka i gainer - w brakach w diecie

carbo, dextroze odpusc

jak przedtreningowy to NO Xplode, jak stack to ostatnio chwalony Detonator

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2009-12-26 12:53:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
lepiej pierwsza opcja choc placisz duuuzo za marketing , bo suple mocno przereklamowane

co do tego pytania "co na mase" to troche glupie badz zle sformulowane , bo juz powinienes wiedziec lapiac sie za cykle na saa ze bardzo wiele zalezy od odzywiania , a juz wogule patrzac na cykl saa to suple to minimalny dodatek .

Co do mono jesli chcesz to wal najtansze one niczym sie nie roznia
najtaniej wychodzi chyba mono classic z vitala
co do stacka to zamiast nano vapor dalbym cos bardziej przyziemnego , jesli zalezy ci na mocnym pobudzeniu przed treningiem to horse power lub nitrobolon energizer
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 524
Co do białka dostarczanego z odzywki to jest;)
Co do Gainera, to nie, nie za bardzo mi zawsze idzie w brzuszek;)
A czemu mam odpuszczac węgle?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 524
Nie wiedziałem jak to sforumowałac, za duzo u Was w dziale jest postów, chciałem dospacowac sie pytaniem pod reszte;)
Shock działał na mnie bardzo dobrze, ale słyszałem, ze Nano Vapor jest naprawdee mocny;)
Ale to wiadomo, na kazdego różnie działa;)
Wiecie co została mi 1 opakowanie mono z fitmaxu, tylko, ze uległo ono chyba lekkiemu skrystalizowaniu, ale data ejszce jest ok, cholera nie wiem czy to brac;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bo te wegle sa marnej jakosci, cukry proste

wegle najlepiej dostarczyc z pozywienia,chyba ze jestes ekto choc po budowie widac ze nie, to carbo, vextrago, dextroza moim zdaniem zbedna.

jesli chcesz mono to jest promocja w sklepie sfd 750g za 59zl hi teca, przy 49zl za 500g vitala

jak data ok, to bierz

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2009-12-26 13:02:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64285
bierz spokojnie to mono , rozbij brylki i spokojnie szamaj

na dextroze nie patrz bo to nic nie pomaga , jedynie odchudza portfel

nano mocno przereklamowany
to juz lepiej nowy shock klepie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 524
Ok, dzieki wielkie za pomoc;)
A wiec uderzam w mono + nowego shocka;)
Cos do tego jeszce Panowie polecacie;>
BCAA moze z R-ALA ?
Chociaz chyba BCAA tutaj wydaje się zbędne;)
Nigdy nie odczułem działania jego;)

Zmieniony przez - pixidixi22 w dniu 2009-12-26 13:14:01
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mozesz dorzucic tylko w porzadnej dawce

jako antykatabolik jest ok
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thyrotherm ,Scorch ? czy jeszcze co innego?

Następny temat

Co do Olimp Knockout

electro
Polecane artykuły