witam
w jaki sposób mogę zatrzymać katabolizm jeśli nie mam możliwości zjedzenia posilku przez ok 5 godz 30 min? to jest wlasnie czas od przyjscia z przerwy do konca zmiany w pracy. myślałem nad slodyczami (np batony, cukierki czekoladowe)ktore na pewno powstrzymaja uczucie glodu, ale czy to ma sens?
w jaki sposób mogę zatrzymać katabolizm jeśli nie mam możliwości zjedzenia posilku przez ok 5 godz 30 min? to jest wlasnie czas od przyjscia z przerwy do konca zmiany w pracy. myślałem nad slodyczami (np batony, cukierki czekoladowe)ktore na pewno powstrzymaja uczucie glodu, ale czy to ma sens?
Jeśli jest noc musi być dzień, jeśli łza - uśmiech
Krzysztof Piekarz