Dość dziwna sprawa z tygodnia na tydzien cięzary którymi ćwicze staja się coraz cięższe a przez to trace zapał do do dalszych ćwiczen. Cwicze 3 razy w tygodniu biore kreatyne .Po przerwie kilkudniowej to już wogóle nie miałem żadnych sił na ćwiczenia - przeziębienie raczej odpada.
Przetrenowanie? Co to może być?
Przetrenowanie? Co to może być?
Krzysztof Piekarz