Progres od wakacji. Nie mówię, że to ideał, ale chyba trudniej więcej wycisnąć z 5 miesięcy. Trening jak opisałem.
...
chyba trudniej więcej wycisnąć z 5 miesięcy
Zdania nie zmienilem
Chyba trudniej wiecej osiagnac - to Twoje zdanie byc moze dlatego, ze nie widziales chlopakow, ktorzy zaczynaja od 0 a w ciagu pol roku robia postepy o wiele lepsze od Twoich - bez dopalaczy, z ewentualnym dodatkiem do diety bialka po 3-4 miesiacu.
Wesolych
P.s Daj jeszcze jedno zdjecie z boku, bez naciagan, wciagan itd...
Zmieniony przez - Rbk___ w dniu 2009-12-17 21:54:00
Zdania nie zmienilem
Chyba trudniej wiecej osiagnac - to Twoje zdanie byc moze dlatego, ze nie widziales chlopakow, ktorzy zaczynaja od 0 a w ciagu pol roku robia postepy o wiele lepsze od Twoich - bez dopalaczy, z ewentualnym dodatkiem do diety bialka po 3-4 miesiacu.
Wesolych
P.s Daj jeszcze jedno zdjecie z boku, bez naciagan, wciagan itd...
Zmieniony przez - Rbk___ w dniu 2009-12-17 21:54:00
... znowu polubiłem żelastwo.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!