witam,
mój trening będzie wyglądać następująco:
od poniedziałku do piątku bieganie codziennie 2x, tzn rano i wieczór po 3km czyli łącznie 6km dziennie(3km ok 12min biegu)
po ok 3tygodniach dodam po 1 kilometrze rano i wieczór i tak az dojdzie do 10km łącznie
w poniedziałek środę oraz piątek skupie się na największych partiach ciała czyli nogach i plecach oraz brzuchu: trening nóg:5x po 40 przysiadów, trening pleców: 8x po 20 wznosów rąk i nóg do góry w leżeniu na plecach oraz trening brzucha: 100x wznosy kolan do klatki piersiowej na leżąco na plechach
co o tym myślicie?
mój trening będzie wyglądać następująco:
od poniedziałku do piątku bieganie codziennie 2x, tzn rano i wieczór po 3km czyli łącznie 6km dziennie(3km ok 12min biegu)
po ok 3tygodniach dodam po 1 kilometrze rano i wieczór i tak az dojdzie do 10km łącznie
w poniedziałek środę oraz piątek skupie się na największych partiach ciała czyli nogach i plecach oraz brzuchu: trening nóg:5x po 40 przysiadów, trening pleców: 8x po 20 wznosów rąk i nóg do góry w leżeniu na plecach oraz trening brzucha: 100x wznosy kolan do klatki piersiowej na leżąco na plechach
co o tym myślicie?
Krzysztof Piekarz