Witam,
Zamierzam kupić swój pierwszy kaftan do siadów. Zastanawiam się między Titan Superior (300 zł) a Centurion(450zł). Kasy trochę mam, ale zastanawiam się, czy różnica w cenie jest odczuwalna. Tzn, czy Centurion pomoże mi dużo więcej, i czy będę w stanie go opanować jeśli wczesniej nie miałem z takim sprzetem styczności ?
Jeżeli ktoś się orientuje również w rozmiarach, to mogłby doradzić jaki wziąć na wagę 94 kg i 65 w udzie ? ;].
Dzwoniłem do Pana Łukasiuka, on poradził mi 38, ale z tabel jakie są na stronkach Titana i Goodlift.cz wynika, że powinienem wziąć 42.
Jakie są wasze opinie ?
Zamierzam kupić swój pierwszy kaftan do siadów. Zastanawiam się między Titan Superior (300 zł) a Centurion(450zł). Kasy trochę mam, ale zastanawiam się, czy różnica w cenie jest odczuwalna. Tzn, czy Centurion pomoże mi dużo więcej, i czy będę w stanie go opanować jeśli wczesniej nie miałem z takim sprzetem styczności ?
Jeżeli ktoś się orientuje również w rozmiarach, to mogłby doradzić jaki wziąć na wagę 94 kg i 65 w udzie ? ;].
Dzwoniłem do Pana Łukasiuka, on poradził mi 38, ale z tabel jakie są na stronkach Titana i Goodlift.cz wynika, że powinienem wziąć 42.
Jakie są wasze opinie ?
I'd rather be dead than average !
Krzysztof Piekarz
Co do modelu to jak do siadów to tylko centurion - prawdziwa zbroja
Ewentualnie kiedyś go sobie podszyjesz, jak poczujesz, że jesteś hardcorem