SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pytanie w sprawie miesni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1877
elo chcialbym wiedziec kiedy miesnie przestaja rosnac znaczy kiedy nic nie wchodzi o ile wiem to na jakis 1 miech :D czy to prawda ? moze ktos napisac dokladnie o co z tym chodzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
nie prawda

miesnie przestaja rosnac gdy bodziec staje sie za slaby (brak progresji), gdzy przyzwyczajaja sie do wykonywanych cwiczen, gdy dieta jest za uboga, gdy trening jest do dvpy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1877
ah to taki bajer :D a sila moze stnac w miejscu nawet gdy sie cwiczy ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
tak

oczywiscie to co napisalem to nie jedyne przyczyny bo jest ich cale multum (podalem najbardziej oczywiste i czeste)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1877
jakos ostatnio zmienilem plan z kolegom i gdy cwicze na klate ciezarem o 2 kg ciezszym niz kiedys to odczuwam jakbym bral na wiecej ale to tylko 2 kg roznicy
np:1 miesiac temu robilem seryjki 40 kg na klate po miesiacu dodalem 2kg wiecej i odczuwam jakbym bral wiecej niz te 42 bo czuje to w rekach jak uciska czy to kwestia miesni ? musi minac troche czasu za nim sie przyzwyczaja do nowego planu ?
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403232
Przedwszystkim to kwestia twojego podejscia (psychiki)... Gdy bedziesz sie zastanawial czy dasz rade czy nie (bo o boze to, az 2 kg wiecej) to sie spalisz i zesrasz na lawie... Podejdz do tego na gazie i poprostu poloz sie i cwicz... Nie zwazaj na to ze to wiecej o xkg.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 224 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1877
dzieki za rady
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa nie idzie- co jest? dołączam PLAN

Następny temat

Kolejny plan do poprawy

electro
Polecane artykuły