witam wszystkich :) mam takie pytanie : mianowicie jestem w trakcie zmiany treningu i chcialbym spytac czy lepiej bedzie robic tak :
klata biceps
nogi
plecy triceps
barki
czy :
klata biceps
nogi
plecy
barki triceps ??
prosze o powazne odpowiedzi i z gory dziekuje :)
klata biceps
nogi
plecy triceps
barki
czy :
klata biceps
nogi
plecy
barki triceps ??
prosze o powazne odpowiedzi i z gory dziekuje :)
nie chcę być następnym sportowcem. Trenuję, aby stać się Zwierzęciem
Krzysztof Piekarz