SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Walka o Mistrzostwo-Obronić tytuł

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
04-11-2009 Po rozgrzewce (15 ")obwody stacyjne... 6 rund po 4" pracy z minutowymi przerwami.

Stacji było 11 na każdej 20 sekund pracy i przejście na kolejną stację(około 3sekundy). Po części głównej chwila przerwy i 6 serii kopnięc z obciążnikami (front+boczne)

Trening krótki ale intensywny, mam dosy dnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
05-11-2009 Poranny rozruch 20" trucht + 10" rozciąganie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Mam pytanie do Ciebie Damian.Podczas interwałów masz kogoś do pomocy kto pilnuje maksymalnej intensywności pracy,czy dajesz sam rade wykrzesać z siebie maksa?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
Witam, 5-11-2009 kolejny trening : Fabryka Formy Poznań. Po rozgrzewce na bieżni 20" biegu, prędkoś wskazywana na maszynie 14,5 km/h Dalej 2 rundy skakanki na zebranie sił;)

Częśc główna 4 rundy 2,10" x 50sekund przerwy na orbitreku...Masakra ale dało się przeżyc.

Około 4 min przerwy i 4 rundy po 2" walka z cieniem z przyspieszeniami (guma expander)jedna runda w rękawicach na worku, kopnicia na worek(niewiele- nie liczyłem)

Na koniec mocne 5 serii na brzuch, i 3 serie x 20powt. grzbiet
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
No Tomasz...czasami mam kogoś nad sobą ze stoperem ale najczęściej robię sam tak jak było wczoraj.
Maxa ciężko wykrzesać ale jak wyobrażę sobie walkę w finale Mistrzostw Świata z ruskim to idzie lepiej;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Taak zbij ruska koniecznie..
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36902
Tylko powołajcie komisję anty...alkoholową Wszak Rosja to Rosja, wiadomo jak wygląda rozgrzewka

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
Polecamy trenningi kickboxingu, boksu dla zaawansowanych i laików:
- Czerwony Smok ul. Grochowe Łąki centrum Poznania,
- Fabryka Formy, Poznań Kinapolis, bardzo ekskluzywne warunki; klimatyzowane pomieszczenie, sauna, sprzęt reaboka ( ring, rękawice, worki, piąstkowki)
oczywiście pod okiem wykwalifikowanych trenerów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
06-11-2009 bieg 45" rozciąganie, tętno 165-175
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 130
Po konsultacji z trenerem Kadry Narodowej Jakubem C. ostatnie dni przed wyjazdem na zgrupowanie będę luzował na treningach żeby się zregenerowac na dużą ilośc sparingów i dużą intensywnośc treningów

7-11-2009 Rozgrzewka 15" rozciąganie 10" tarcza z Robertem 4x2" walka z cieniem 2x2"cwiczenia parterowe, chwila rozlóźnienia

Całośc okolo 55" + 2x7" sauna
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MP Juniorów i Weteranów w Kulturystyce I Fitness

Następny temat

Konkurs - Xtreme Napalm

electro
Polecane artykuły