Szacuny
0
Napisanych postów
47
Wiek
45 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
130
04-11-2009 Po rozgrzewce (15 ")obwody stacyjne... 6 rund po 4" pracy z minutowymi przerwami.
Stacji było 11 na każdej 20 sekund pracy i przejście na kolejną stację(około 3sekundy). Po części głównej chwila przerwy i 6 serii kopnięc z obciążnikami (front+boczne)
Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
12
Mam pytanie do Ciebie Damian.Podczas interwałów masz kogoś do pomocy kto pilnuje maksymalnej intensywności pracy,czy dajesz sam rade wykrzesać z siebie maksa?
Szacuny
0
Napisanych postów
47
Wiek
45 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
130
Witam, 5-11-2009 kolejny trening : Fabryka Formy Poznań. Po rozgrzewce na bieżni 20" biegu, prędkoś wskazywana na maszynie 14,5 km/h Dalej 2 rundy skakanki na zebranie sił;)
Częśc główna 4 rundy 2,10" x 50sekund przerwy na orbitreku...Masakra ale dało się przeżyc.
Około 4 min przerwy i 4 rundy po 2" walka z cieniem z przyspieszeniami (guma expander)jedna runda w rękawicach na worku, kopnicia na worek(niewiele- nie liczyłem)
Na koniec mocne 5 serii na brzuch, i 3 serie x 20powt. grzbiet
Szacuny
0
Napisanych postów
47
Wiek
45 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
130
No Tomasz...czasami mam kogoś nad sobą ze stoperem ale najczęściej robię sam tak jak było wczoraj.
Maxa ciężko wykrzesać ale jak wyobrażę sobie walkę w finale Mistrzostw Świata z ruskim to idzie lepiej;)
Szacuny
0
Napisanych postów
47
Wiek
45 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
130
Po konsultacji z trenerem Kadry Narodowej Jakubem C. ostatnie dni przed wyjazdem na zgrupowanie będę luzował na treningach żeby się zregenerowac na dużą ilośc sparingów i dużą intensywnośc treningów
7-11-2009 Rozgrzewka 15" rozciąganie 10" tarcza z Robertem 4x2" walka z cieniem 2x2"cwiczenia parterowe, chwila rozlóźnienia