) no więc zrobiłem - podnoszenie człowieka na 1 ręce. Owszem, kolega wielki nie jest, ale 57 kg waży i wcale lekko nie jest. Jak się podoba?
Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO
Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin
Krzysztof Piekarz
SOG leci
Moderator dzialu Combat / Samoobrona 



