Szacuny
2
Napisanych postów
1284
Wiek
39 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
7244
Jestem bardzo słabo rościągnięty, rościągam się ale to nic mi nie daje a chcial bym się wkrutce zapisać na BJJ czy np: szpagat jest wymagany w tej sztuce walki ??
P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''
P O Z D R A W I A M
''Nigdy nie odmawiam pacieża i alkoholu''
Szacuny
123
Napisanych postów
34575
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
195972
Prawde mówiąc to bardzo, bardzo żatko szpagat jest WYMAGANY w sztukach walki. Chociaż możliwość zrobienia go bardzo umila życie
___________________________
Naczelnik "Styli Tradycyjnych" "Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
Cytat roku SFD:
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."
OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie
Szacuny
5
Napisanych postów
366
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2887
Jak bylem na jednym treningu bjj to rozciagania prawie wogole nie bylo... Trener mowil ze to spoko sztuka walki dla osob ktore kondycyjnie nie wytrzymuja np: boxu zapasow i kicka.... Wiec moim zdaniem smialo mozesz isc
Szacuny
13
Napisanych postów
5734
Wiek
22 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
98631
Kolego Bartez23 notorycznie naruszasz regulamin forum teraz pkt5
Na Forum zabrania się:
Rozpowszechniania informacji nieprawdziwych lub mogących wprowadzać w błąd.
Poczytaj może trochę o BJJ i dopiero się wypowiadaj o nim że jest to sztuka walki dla osób niewytrzymujacych kondycyjnie. Jeśli nie masz nic wartosciowego do powiedzenia to lepiej milcz i nie wprowadzaj innych w błąd.
Szacuny
123
Napisanych postów
34575
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
195972
Jeśli chcesz być najlepszy w tym co robisz to i tak musisz się "zajeżdżać" na treningach A walka w parterze z przeciwnikeim o podobnych umiejętnościach co Ty potrafi być naprawdę wykańczająca
___________________________
Naczelnik "Styli Tradycyjnych" "Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
Cytat roku SFD:
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."
OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie
Szacuny
5
Napisanych postów
366
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2887
No napewno potrafia, ale moim zdaniem stojka jest chyba bardziej meczaca, bo po jednym treningu bjj w sumie czulem sie jakgdyby nigdy nic,a po pierwszym kicku mialem spore problemy z chodzeniem po schodach( odrazu po wyjsciu z sali) i potem 3 nastepne dni byly ciezkie. I na kicku do tej pory wszystkiego nie robie, bo jestem za slaby kondycyjnie(musze palenie rzucic),a na bjj nie mialem z tym problemu...
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Bartez, po pierwszym kicku miałeś problemy z chodzeniem po schodach, bo to był Twój pierwszy trening. Gdybyś na starcie uderzył na BJJ, Twój organizm pewnie zareagowałby podobnie.
Po krótkim czasie ćwiczeń organizm przyzwyczaja się jednak do wysiłku, i niezależnie od stylu już nie odczuwasz zakwasów. Po prostu jesteś silniejszy i masz ten bolesny etap już za sobą. Ale treningi Mirka na pewno nie są kierowane do ludzi, którzy nie wytrzymują gdzie indziej, to nie jest jakaś grupa kombatancko-rehabilitacyjna, hehe. Moim zdaniem Mirek - to akurat jeden z najbardziej utalentowanych instruktorów MA w Wawce, jest rewelacyjny i świetnie trenuje ludzi .
---------------------------
Gaworzenie o Szopenie W plecak szmatę - i na matę!