Szacuny
13
Napisanych postów
1806
Wiek
40 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
5490
może być mass, daje radę smakowo i jest niedrogi jak na swoją jakość, jako uzupełnienie diety w szkole może być, staraj się też brać do szkoły jedzenie w pojemnikach, zawsze to coś konkretniejszego, a tego gainera możesz spokojnie kupić, polecam czekoladkę;) jeżeli chodzi o witaminy to np, multiple z Olimpa, lub Daily Complete Formula z Ultimate'a
Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-10-08 18:57:00