SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW bedzie coś z tego ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 933

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1445
Czesc
Jestem 2 miechy po operacji klatki, lecz moge juz cwiczyc parwie wszystkie mięśnie. O to przedstawiam moj plan, prosze o poprawki.

A)

Barki: Wyciskanie sztangielki - 2s
triceps: wyciskanie jednorącz sztangielki w sadzie 2s/3s
nogi: przysiady 2s
przysiady wykroczne 2s
plecy: podciąganie sztangielek jednorącz 2s
-\\- -\\- oburącz 1s
martwy ciąg 3s
biceps: uginanie ramion(młotek) 3s

B)

Barki: Wyciskanie sztangielki - 2s
triceps: wyciskanie sztangielki oburącz 2s/3s
nogi: przysiady 2s
przysiady wykroczne 2s

plecy: podciąganie sztangielek jednorącz 1s
-\\- -\\- dwóręcznie 2s
martwy ciąg 3s
biceps: uginanie ramion z suplinacją 3s





Klatki i brzucha nie ma, bo nie dam rady.


Czy tym treningiem cos zdzialam ?


PS. prosze nie pisac postow typu: " nie ma sensu cwiczyc..."
Prosze o pomoc.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 65

Wzrost: 181

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 3 - 4 miechy w domu.

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): hantelki laweczka

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: hmm :D

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1445
pomoże ktoś ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 390
Ja bym sobie martwy ciąg na razie darował na twoim miejscu. I nie ma że klatki nie dasz rady, bez tego to dla mnie trening jest do dupy. Nie masz sztangi, to nawet rób wyciskanie hantelkami z 5 serii po 12 powtórzeń i zawsze coś, a potem zakup sztangi już zostaje tylko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 679
19zgrywu94, swoją wypowiedzią załużyłeś na bana
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1445
dzięki za rade, widze że sie znasz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 390
numer7 coś ci nie pasuje ??!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening 15-latka

Następny temat

siła i masa.

Shoty
Polecane artykuły