Wiek 14 lat
Waga 58
Wzrost 170
Biceps 32.5
Cel do osiągnięcia Rzeźba
Staż trudno określić niżej wytłumacze
Aktywność fizyczna codziennie kilka godzin gram w piłke/siatke
Witam!
Mam 14 lat pierwszy trening zacząłem 2 lata temu wogóle nie przejmując się niczym poprostu trenowałem mój sprzęt to:
- gryf z obciążeniami razem waga 12kg
- 2 hantle 5kg
-2 hantle 2kg
A więc do szczegółów przejdę :] Jak napisałem "zacząłem" 2 lata temu ale razem treningu było 10msc miałem chwile słabości :) Trening był 5 razy dziennie po 1.5-2 godziny wiem, że to ogromna przesada...
Przejdę do sedna sprawy chciałbym na poważnie zabrać się do kulturystyki ale teraz się trochę pogubiłem próbowałem trening mawashiego jak mi z nim pójdzie i w pierwszy dzień zrobiłem bez problemu 4 obwody trudniejszych ćwiczeń wogóle nie czując zmęczenia i trudności więc nie wiem czy jest sens kontynuować taki trening... Przyzwyczaiłem się chyba do takiego wysiłku jaki robiłem poprzednio. Liczę, że ktoś mnie nakieruję co mam zrobić w mojej sytuacji nie wiem jak się za to wszystko zabrać czy zacząć wszystko od początku czy przejść na bardziej zaawansowany trening, który będzie mnie męczył.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi :)
Waga 58
Wzrost 170
Biceps 32.5
Cel do osiągnięcia Rzeźba
Staż trudno określić niżej wytłumacze
Aktywność fizyczna codziennie kilka godzin gram w piłke/siatke
Witam!
Mam 14 lat pierwszy trening zacząłem 2 lata temu wogóle nie przejmując się niczym poprostu trenowałem mój sprzęt to:
- gryf z obciążeniami razem waga 12kg
- 2 hantle 5kg
-2 hantle 2kg
A więc do szczegółów przejdę :] Jak napisałem "zacząłem" 2 lata temu ale razem treningu było 10msc miałem chwile słabości :) Trening był 5 razy dziennie po 1.5-2 godziny wiem, że to ogromna przesada...
Przejdę do sedna sprawy chciałbym na poważnie zabrać się do kulturystyki ale teraz się trochę pogubiłem próbowałem trening mawashiego jak mi z nim pójdzie i w pierwszy dzień zrobiłem bez problemu 4 obwody trudniejszych ćwiczeń wogóle nie czując zmęczenia i trudności więc nie wiem czy jest sens kontynuować taki trening... Przyzwyczaiłem się chyba do takiego wysiłku jaki robiłem poprzednio. Liczę, że ktoś mnie nakieruję co mam zrobić w mojej sytuacji nie wiem jak się za to wszystko zabrać czy zacząć wszystko od początku czy przejść na bardziej zaawansowany trening, który będzie mnie męczył.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi :)
Krzysztof Piekarz
