MŚ BERLIN 2009 W LEKKOATLETYCE - 15-23 sierpień

Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 22811

...
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
A ja wlasnie lubie za to bolta ze jest zawsze przed biegiem skoncentrowany i w dodatku rozluzniony!!! chcialbym tak miec ;p a nie trema i bezsilnosc ;< BOLT OGNIA!
...
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
GAY ma kulture i nie cwaniakuje tak jak ten wiesniak bolt.
polfinal drugi mocno ustawiony ale GAY dogonil powella i 9.93 bylo.
jakby GAY nie mial tej kontuzji pachwiny i by szybciej wychdzil z blokow to ma zwyciestwo w kieszeni ale jak wiadomo wychodzenie z blokow bardzo wplywa na okolice pachwiny i to wlasnie mu utrudnia. GAY MISTRZEM!
...
Bolcik ma złoto w kieszeni udowodnił to w półfinale
...
sprinterek Rafał S.
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Kto przez dwa lata, do następnych mistrzostw, będzie tytułowany najszybszym człowiekiem świata, okaże się o godz. 21.35. O tej porze, na niebieskiej bieżni Stadionu Olimpijskiego w Berlinie, wystartuje ośmiu kandydatów do złotego medalu.
Wśród nich są: trzykrotny mistrz olimpijski i rekordzista świata (9,69) Jamajczyk Usain Bolt, jego rodak, były rekordzista globu, który w półfinale po raz 53. w karierze uzyskał czas poniżej 10 sekund Asafa Powell oraz trzykrotny mistrz świata z Osaki (2007) Tyson Gay.

Amerykanin ma na 100 i 200 m najlepsze czasy na świecie w tym roku - 9,77 z Rzymu i 19,58 z Nowego Jorku. Bolt ustępuje mu pod tym względem nieznacznie. Jednak wyniki na 100 m - 9,79 (Paryż) i 200 m - 19,59 (Lozanna) uzyskał w deszczu, przy przeciwnym wietrze. Natomiast Gay miał idealne warunki i sprzyjający wiatr.

Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1526
Mamy nowy rekord świata:)Usain Bolt przebiegł "setkę" w czasie 9,58s.Drugi był Tyson Gay 9,71s ( rekord USA ),a trzecią lokatę zajął Asafa Powell 9,84s
...
Fantastyczny rekord, Bolt najszybszym człowiekiem świata

Jamajczyk Usain Bolt z czasem 9,58 s wygrał w biegu sprinterskim na 100 m podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie.
Trzykrotny mistrz olimpijski ustanowił nowy niesamowity rekord świata. Poprzedni, który Bolt ustanowił dokładnie rok temu podczas igrzysk w Pekinie, wynosił 9,69 s.

Drugie miejsce zajął Amerykanin Tyson Gay (9,71 s). Trzeci był rodak Bolta Asafa Powell (9,84 s).

...
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
Ciekawe jaka diete ma Bolt Pewnie 50% stanowi koks
...
Kamila Chudzik (AZS AWFiS Gdańsk) wywalczyła brązowy medal w siedmioboju podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie.
Konkurencję wygrała Brytyjka Jessica Ennis, a na drugim stopniu podium uplasowała się Niemka Jennifer Oeser. Dla Polki to największy sukces w karierze. Do tej pory Chudzik była 22. w poprzednich mistrzostwach świata w Osace, a podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie zajęła 16. miejsce.

To drugi medal dla Polski podczas mistrzostw świata w Berlinie. W sobotę srebro w pchnięciu kulą zdobył Tomasz Majewski.

...
a jendak pachwina gora nad GAY`EM ale zapewniam wam ze gdyby jej nie bylo TYSON GAY czas by mial ponizej 9.70 i to grubo on biega za***iscie jak jakas maszyna! Dlugie nogi wiesniaka(bolta) daly mu zwyciestwo. HEHE gdzie sa fani powella tego cieniasa.
I gdzie jest ten gosciu co tu pisal ze tylko na nowy rekord szanse ma bolt i powell?
to gosciu sie nie znasz. Aha i jeszcze jedno 150m dla GAY`A i by wygral bo on na 60/70 metrze sie rozpedza jak po***any takze bolt by nie mial szans.Modle sie o to zeby GAY wystartowal na 200m! TYSON GAY MISTRZEM!