SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Najbardziej lubiany/irytujacy zawodnicy ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5388
ja lubie rampagea,hendersona
nie lubie bispinga
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 935
lubiany GSP,Wand,Fedor,

irytujący Anderson Silva,Rampage,Evans

Πάτερ ἡμῶν ὁ ἐν τοῖς οὐρανοῖς·
ἁγιασθήτω τὸ ὄνομά σου·
ἐλθέτω ἡ βασιλεία σου·
γενηθήτω τὸ θέλημά σου, ὡς ἐν οὐρανῷ καὶ ἐπὶ τῆς γῆς·
τὸν ἄρτον ἡμῶν τὸν ἐπιούσιον δὸς ἡμῖν σήμερον·
καὶ ἄφες ἡμῖν τὰ ὀφειλήματα ἡμῶν, ὡς καὶ ἡμεῖς ἀφίεμεν τοῖς ὀφειλέταις ἡμῶν·
καὶ μὴ εἰσενέγκῃς ἡμᾶς εἰς πειρασμόν,
ἀλλὰ ῥῦσαι ἡμᾶς ἀπὸ τοῦ πονηροῦ.
[Ὅτι σοῦ ἐστιν ἡ βασιλεία καὶ ἡ δύναμις καὶ ἡ δόξα εἰς τοὺς αἰῶνας. ἀμήν.]
Amen.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2691 Napisanych postów 9027 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221773
lubie Shogun,Machida,Liddell,Fedor,Hari
nie lubie Sylvia,Arlovski,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6237
Lubiany zdecydowanie na 1 Rich Franklin
2 Joe Stevenson
3 Nate Quarry
4 Buakaw Por. Pramuk
5 Remy Bonjasky
6 Randy Couture

Irytujący:
1 Quinton Jackson
2 Ray Sefo
3 Bob Sapp
4 Alexey Ignashov
...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
Lubię w zasadzie każdego fightera, jednych bardziej, innych mniej. Moim numerem 1 zawsze będzie SAKURABA @(^_^)@
Wymienię tą garstkę, ktorej jakoś nie polubiłem:
-Sapp (za karę )
-DVD Thompson (j.w. a poza tym zachowuje się jak burak, nie jak sportowiec)
-Rickson Gracie, Nobuhiko Takada i im podobni zawodnicy (za całokształt)
-Ruslan Karajev (specjalne faule i to pedalskie podawanie ręki co chwilę)
-Glaube Feitosa (nie wiem za co, ale podejrzewam, że to przez to, że dla mnie to zawsze będzie 3 liga K-1 i nie powinno go być w finałach GP)
-Zabit Samedov (Nie wiem za co - chyba za fryzurę )
-Ricardo Arona i inni chamsko faulujący zawodnicy.
-Murilo "Ninja" Rua (za zachowanie p oporażce Shoguna z Colemanem)

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 468
Lubiani:
Belford, Vanerlai Silva, Fedor, Rickson Gracie

Irytujący:
Sakuraba, Andrei Arlovski, Wałujew


Zmieniony przez - PanWedlina w dniu 2009-08-09 15:32:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34084
Charles "Krazy Horse" Bennent rulesi na maxa

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 122
lubię: irytują mnie:
1. Bas Rutten 1. Bob Sapp
2. Frank Shamrock 2. Wanderlei Silva
3. Rickson Gracie
4. Royce Gracie
5. Buakaw Por Pramuk
6. Remy Bonjasky
7. Ernesto Hoost
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15444
Każdego fajtera można za coś lubieć,lub nie,ale najważniejsze,jak nawet u swojego ulubieńca widzimy jakieś zachowania nie fair lub zachowanie które nie przystoi fajterowi a więc do rzeczy
Crocop + za wejście w świat mma z samym kickiem i zdominowanie tym stylem walki, swoich przeciwników malutki minus za niektóre akcje,które dają do myślenia trochę,mam na myśli pook in the eye(Yamamoto,Mustapha).
Wanderlei Silva +za agresywny styl,podejmowanie "cięższych wyzwań" szczególnie Hunta
Brock Lesnar + ma serce do walki chłop - cała reszta
Takada - wielki.Gość z przypadku szkoda słów i ten wymęczony remis z CC.pomyłka jakaś
Barnett + cóż można powiedzieć,ciepłe kluchy.Może do walki to nie najlepsza "poza" ale nie da się nie lubieć gościa
Coleman + motywacja - motywacja no i niewyparzona gęba i karta przetargowa z córek
Randleman + motywacja niesamowita wspaniałe obalenia i suplexy i power w łapie( CC,Pedro Rizzo)szkoda że box słaby mimo wszystko raczej nic na minus
Overeem na początku go lubiałem,ale teraz się gość wydzicza
Fedor + podejście spokój prostota(nie których to drażni) opanowanie każdej techniki na tyle.... by być niepokonanym
A.Silva + podejście do fighterów,timing
Machida + ktoś o takim podejściu filozoficznym do życia,kto w walce jest niepokonanym nie może mieć minusów
Jak coś konkretnego mi jeszcze wpadnie to napiszę

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 64148
ja lubie:
Kimo Leopoldo, Thiago Alves, Thiago Silva, E.Cyborg Santos, Shogun, DVD, JLB, CC, Igor Vovchanchyn, F.Emelianenko, K.Randleman, J.Monson, B.Rutten, T.Drwal, K.Soszyński, A.Overeem, M.Kerr, M.Coleman, C.Kongo, W.Silva, A.Silva, P.Barry, R.Arona
( kolejność przypadkowa )

nie lubie:
Nick Diaz,Don Frye, Giant Silva, Akebono, Semmy Schilt
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA+akrobatyka+skoki do wody+silka = samobojstwo?

Następny temat

Kłopoty Josha Barnetta po teście antydopingowym

electro
Polecane artykuły