SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Bedzie z 3 lata

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
ja wiem czy na plaze, jest w bdb, troche dolozy kg i jest gitara, moze ma inne priorytety
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14294
za***iste nogi duzy respekt ze w domowych takie nogi zbudowales, ile w lydce? bo widze ze mala nie jest i masz 190 wzrostu

SOG

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
SG

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-07-18 13:04:49
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24192
w łydce 43cm
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14294
a wyglada na wiecej ladnie a jak udo?

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24192
udo 64
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23356
mozesz napisac rozklad cwiczen na nogi>?
wogole jak cwiczyles nogi przez te 3 lata, no i lydki ;]
jesli mozesz to i plan, /plany bo napewno zmieniales, ale wyboru duzego nie miales pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24192
na uda praktyczie tylko przysiady ze sztanga 6 seri 12-4 powt w karzdej seri dokładałem troche opciązenia a łydki do wznosy na palce ze sztanga na barkach 6 seri powt na maxa ale nogi zawsze miałem dosc mocne od małego dziecka gralem w piłke i ogolnie dużo biegalem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1003 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14294
chciałbym mieć w udzie 64 po 3 latach teraz po 2 latach mam 60 ;/

badaj moją forme SYNU
http://www.tinyurl.pl/?GYnVt7V0 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24192
DatBoiCold przez ten 1 rok sie przylozysz do nóg i napewno osiagnies 64cm nie jest to jakis specjalny wyczyn
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foto do oceny

Następny temat

Nr.1 -Łukasz - Z wizytą w domu u Mr.Olympia 82' Chris'a Dickersona!

electro
Polecane artykuły