po co odkopujesz stary temat ?
Z tego co słyszałem to ten KB na Podpromiu jest typowo pod zawody i sam trener gdy kiedyś dzwoniłem ostrzegał mnie że jest to najsłabsza forma kicka bo on raczej stawia na "kariere" w sportach walki ( o ile taka istnieje )
Poza tym chłopaki z MT tez chyba maja się czym pochwalić
Zmieniony przez - BST_Bjj w dniu 2009-06-13 19:29:50
Z tego co słyszałem to ten KB na Podpromiu jest typowo pod zawody i sam trener gdy kiedyś dzwoniłem ostrzegał mnie że jest to najsłabsza forma kicka bo on raczej stawia na "kariere" w sportach walki ( o ile taka istnieje )
Poza tym chłopaki z MT tez chyba maja się czym pochwalić
Zmieniony przez - BST_Bjj w dniu 2009-06-13 19:29:50