Ok, dzięki. sogi
Sanegroth a co oznacza 50/5,5 ? Ze 2 serie tego?
Sanegroth a co oznacza 50/5,5 ? Ze 2 serie tego?
Ilość wyświetleń tematu: 6969
ja bym sie nią zmeczyl chyba
Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...
Jedynki nie męczą a małe skoki są lepsze dla CUNU choć skoki zależą również od indywidualnych możliwości motywacyjnych danego zawodnika. Jakiś "po***aniec" (w pozytywnym znaczeniu) na pełnie ****ie to może dźwignie maksa nawet z ponad 15% skokiem ale bezpieczniej jest robić małe przejścia(5-10%).Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły