4 maja zacząłem cykl kreatynowy miałem 300capsów
DT 8
DNT 4
z rożnych powodów trening SW nie zawsze był,nieraz zasypialem i zapominałem brać rano kretyny.I w tym momencie zostało mi ok 60 capsów.Dobrać do końca czy zostawić na kiedyś i kiedyś np 150 dokupić?
DT 8
DNT 4
z rożnych powodów trening SW nie zawsze był,nieraz zasypialem i zapominałem brać rano kretyny.I w tym momencie zostało mi ok 60 capsów.Dobrać do końca czy zostawić na kiedyś i kiedyś np 150 dokupić?
Krzysztof Piekarz