SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybka odpowiedź - kreat+hmb+?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Witam! chce dzis zamowic zestawik hmb+kreatyna+coś jeszcze. Napiszcie co dodac do tego zestawu, czy moze lepiej wywalic hmb a zamiast tego kupic cos innego. To nie dla mnie wiec nie bede pisal o swoim stazu,itp. To dla mojego kuzyna, staż-ok.15m-cy, waga-ok.90kg, nie zalezy mu na masie, chodzi przede wszystkim o sile i wytrzymalosc. Moze dorzucic bcaa, napiszcie przykladowy zestawik. nagrodze sog'ami jak tylko bede mial abonament, czyli za kilka dni.

"W świecie baranów, wolimy być wilkami" - Friedrich Nietzsche
14/88 Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374


Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2802 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16632
Ja bym wzial zamiast HMB bialeczko i carbo

---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
.:: Członek-mafia.suple.hardcor.pl ::.

Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może być taki zestaw !!

co dożucić ?? może dożucić do tego gainera (najlepiej gainer MCT olimpu ! , białko , witaminki i ewentulanie BCAA !

poz..

>> soldiier <<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Kreatyna owszem
Zamiast hmb jak napisales BCAA
+cos jeszcze, cos jeszcze = glukoza ewentualnie carbo..carbo cenowo drogie nie jest ;] a jest spewnoscia lepsze od glukozy tak mi sie przynajmniej wydaje :)
+drugie cos jeszcze - dieta :)

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Nie mam przekonania do hmb wiec tego nie polecam. Co do tego dolozyc? Carbo (po treningu), glutamine. Jezeli twoj znajomy ma niedobory w diecie, to do tego jeszcze bialko i gainer.

Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Nie on nie ma niedoborów w diecie, wręcz przeciwnie ma b.dobrą dietkę ułożoną na 2,5g białka na kg masy i 5,5g węgli na kg masy. Zdecydowałem się i zamóiwłem dla niego zestaw TREC'a - BCAA (240kaps) i kreatynkę (Creapure 250g) Pozatym on ma zakupione wscześniej białko ale nie pamiętam firmy (chyba olimp). Myslę ze ten zestaw bedzie dla niego dobry, zalezy mu na wzroscie sily i wytzrzymalosci, mniej na masie. Przy wzroscie 183 wazy w tej chwili ok.90kg

"W świecie baranów, wolimy być wilkami" - Friedrich Nietzsche
14/88 Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
Zostan przy HMB i kretce. Na sile i wytrzymalosc to sa swietne rzeczy. Sila mu po tym pojdzie jak 3a.

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Shiryou z calym szacunkiem do twojej wypowiedzi :) ale HMB to gowno popros2 jak tym w USA bydlo faszeruja <:o> pozatym to jest drogi specyfik :) i w dawkach 3-5g dziennie ma dzialanie antykat. dopiero w dawkach 6-10 cos dziala - ale jego cena jest wysoka lepiej kupic BCAA zamiast HMB - bralem hmb'ka duzo i uwazam ze jest do dupy - szkoda pieniedzy - no ale cooz ludzie ucza sie na bledach !:(

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
Wiem ze tak jest, ale roznie na roznych ludzi to dziala. Najlepiej brac HMB przez dlugi okres czasu znaczy sie przynajmniej 2 miechy, ale to zabawa dla ludzi ktorzy maja kase.

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
No to na mnie nie dzialalobralem 1500 caps :) w 3 miechy :> i co ?:P zmarnowalem tylko wqrwe kasy i nic wiecej ;] sorry za slownictwo ale jestem sam na siebie zly :)

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
ZyZ wiem co czujesz mialem tak z paroma preparatami. Nic mi nie daly a tylko kase stracilem, ktora i tak ciezko bylo mi wykombinowac. Teraz przynajmniej wiem co mam brac i na jakich firmach polegac.

Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mozna brac Tauryne majac 15lat??

Następny temat

GIANT MEGA MASS 4000 Weidera jak stosować

WHEY premium