postanowiłem rozpocząc swój pierwszy cykl. Ćwiczę od 7 miesięcy i chcę przybrac na masie(mam ułożoną dietę).
Wyczytałem że ludzie różnie łączą kreatynę.
Kreatyna, deksteroza
kreatyna, carbo, tauryna
Czytałem sporo i niestety nie znalazłem co najlepiej wybrac. Co sądzicie o tych połączeniach?
Wyczytałem że ludzie różnie łączą kreatynę.
Kreatyna, deksteroza
kreatyna, carbo, tauryna
Czytałem sporo i niestety nie znalazłem co najlepiej wybrac. Co sądzicie o tych połączeniach?
Krzysztof Piekarz