witam mam zamiar kupić te białko (http://allegro.pl/item649327436_extrasmak_wpc_80_lowickie_konkurent_ostrowia.html)
chciałbym się dowiedzieć czy jest takie dobre na jakie wygląda
a morze lepiej wybrać ostrowskie? dodam ze nie miałem jeszcze styczności z białkiem ale ćwiczę już 6 miesięcy z góry dzięki
chciałbym się dowiedzieć czy jest takie dobre na jakie wygląda
a morze lepiej wybrać ostrowskie? dodam ze nie miałem jeszcze styczności z białkiem ale ćwiczę już 6 miesięcy z góry dzięki
Krzysztof Piekarz