SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko Łowickie - Naciągacze

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Miałem ostatnio przygodę z tym białkiem i sprzedawcą POLSPORT24 z allegro. Oczywiście ta firma to przykrywka megabola który nie słynie z najwyzszej jakości ale postanowiłem spróbować. Ponieważ jestem z Łodzi postanowiłem odebrać osobiście. Dzwonię do tego Megabola i słyszę że mogę osobiście ale tylko jak zapłacę za kuriera 14zł. Pytam co to za odbiór osobisty jak trzeba płacić za kuriera! A oni ze takie maja zasady. Mówie sobie chu...j niech stracę,cisneło mnie bardzo bo mi sie akurat bialko skończyło. Dojeżdzam na miejsce, idę na portiernię i mnie kierują do magazynu... Mówię że po białko jestem i koleś już mi je daje do ręki a wyskakuje laska i mówi że do odebrania jest w biurze obok i że już zaniosła i tam na mnie czeka. S****....syny przycinają 14zł za kuriera choć białka leżą na miejscu w magazynie. Dla mnie to białko to totalna lipa, odstraszają kurierem żeby nie odbierać osobiście, sprzedaje tylko ten POLSPORT i zaznacza że nie rozszerzy dystrybucji. wszystko bardzo naciągane i owiane tajemnicą. Według mnie to jest wyje..bka i odradzam wszystkim. Zachowują się tak jak by sami to mieszali w piwnicy w domu i bali się że ktoś to odkryje.... radzę kupowac jakieś sprawdzone towary. Mnie też kusiło żeby brać od nich ale przegieli po całości. Młotki nigdy się nie nauczą że ludzie chcą jakości. Jak dla mnie to niech się ciągną z tym gainerem 737 i tymi swoimi białkami. To tak dla przestrogi koledzy ćwiczący.... wybór oczywiście należy do was......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Hahaha. Został skasowany bo był syf, a same wyniki wiszą w dziale w podwieszonych. Ręce opadają.
A żeby nie tak całkiem obok tematu. Mi Łowickie nie służy i nie smakuje.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-10-18 14:30:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 318 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4602
przesadzasz, towar jest na duzy +
nie oceniaj produktu po tym ze miales z nimi jakies zatargi bo tylko siejesz propagande nie poparta argumentami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1249 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11422
cos w tym musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
przesadzasz, towar jest na duzy +

POza smakiem i niska cena, nic o nim nie wiadomo. Czy bialko jest na plus, mozna bedzie ocenic jak wyjdzie z laboratorium.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Dokładnie ... testy rozstrzygną czy to białko jest takie zaje....iste jak wszyscy sądzą. Jak wyżej kolega pisze... na dzień dzisiejszy poza smakiem i ceną nic nie widzę. Dla mnie zwykłe krętactwo.... robią wm ch..uja. Jak testy wyjdą na plus to uklęknę i przeproszę. Ale po tej tajemniczej dystrybucji i tym ze oficjalnie tego nie mają na stanie to jest to zwykły shit i dobrze o tym wiedzą i w razie kontroli są czyści. Oficjalnie to nie jest produkt megabola i nie mają go w swojej ofercie. Każdy ma swój rozum...i sam zdecyduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Po co wy się bawicie i ryzykujecie? Nie lepiej zakupić pewną Ostrowie lub jeszcze pewniejszy Olimp/Trec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50487
Megabol akurat w tym momencie produkuje najsmaczniejsze białko z polskich firm, które nazywa się Isoplex i jakością też nie odbiega od konkurencji. Drugie pyszne białko to Whey Optimum. Na razie nikomu się nie udało osiągnąć takiego smaku w Polsce. Testy będą nie długo i jestem niemal pewny, że wyjdą wzorowe. Megabol nie został złapany na przycince.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2009-06-02 07:54:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1020 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10164
dokładnie..
ja sie juz spotałem z takim czyms.. ze odbior osobisty a i tak za przesyłke musiałem zapłacic.. bo cena białka jest taka tania a cena przesyłki jest jakby wliczona w cene białka.. bo i tak przesyłki kurierem mają jakby za darmo.. bo nie chcą pocztą wysyłac..i tak na prwade oni za białko chcą 67 zł a nie 53 nawet gdy ma byc odbior osobisty.. rzucili małą cene białka aby ludzie własnie ich białko kupowało a na przesyłce sobie i tak odbiją... wiec mogli by tak samo dac białko za 45 a kupiera za 22 i tak by wyszli na swoim..

jak to mowią taki chwyt marketingowy ;) ale i tak sie opłaca ;p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4353
Właśnie tak. Z jednej strony rozumiem Buszka - zdecydował się na zakup, to też i chciałby być potraktowany... z drugiej sam kupowałam nieraz na Allegro coś w swoim mieście, bo chciałem mieć na już a potem okazało się że odb. osobisty to nie bardzo. W Posporcie24 są aukcje z niższą ceną i kurierem BEZ MOŻLIWOŚCI ODB. OSOBISTEGO i te 14 zeta droższe, gdzie sobie można przyjechać i odebrać. Myślę, że te opisane sprawy - magazynier, laska, białko w biurze... to właśnie 14zł ;) Bo to jest tak - jak kolo ma białko na sklepie za 200zł, z czego 80 zł to jego zysk, to przyniesie ci je nawet pod domofon i opowie o rodzinie, a jak się popycha 100wiader na raz zarabiając parę groszy to już jeden klient trochę przeszkadza. CO do magazynu... sprobujcie dostać się do dowolnej większej fabryki z banknotem po jedne spodnie, czy koszulę. Nie dość, ze nie potraktuję was jak Klienta, to jeszcze można solą oberwać :) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 975
Logicznie mi to wytłumaczyliście Panowie... teraz czekam na niezależne testy... jak wyjdą Ok to im będę dawał to 14 zł "górką" :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2212
Wiecie co sprzedaje detalem pewne rzeczy na all i w zasadzie rozumiem ich sam nie mam odbioru osobistego na to pytanie odpowiadam brak czasu a oni he. Mają wliczone cenę przesyłki + produktu + rzeczy do zaklejenia itp rozliczają sie z US więc nic dziwnego w ten sposób na paragonie znajduję sie pewnie jak sie nie mylę bo nie kupowałem u nich cena z przesyłką a i kolega Murban myli się oni nie maja zysku te 80zł tylko marże a od marży 22% Vat jesli jest vatowcem od marży może troche objaśniłem nie jestem jakimś zwolennikiem Megabola ale jeśli chociaż ma dobre ceny i niektóre dobre produkty to i tak na + wychodzimy że jest taka firma a czy to tak źle że nie ma odbioru osobistego może i nie bo kurier jest pod drzwi pozdrawiam

Zmieniony przez - magu7 w dniu 2009-06-02 19:23:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer na noc

Następny temat

najlepsze odżywki pompujące

WHEY premium