SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

fajnego bałwana ulepiłem?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 110 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 41638
maciej jakim robiles aparatem te fotki?
planuje sobie kupic jakis aparacik lecz za bardzo nie wiem czy takim za 200 zeta na alegro uda sie robic zdjęcia takiej jakosci?

HARDCORE PRIDE!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
hehe za 1000 nawet nie masz szans zrobic dobrych zdjec na cyfrowce

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37791
HP 850, 4 MP, dobry duży obiektyw. Aparat za 200 zł będzie miał nie większą matrycę niż 1 MP i w ogóle coś podejrzanie tani, może być straszny badziew
Te zdjęcia były robione na 1 MP, zmniejszone ponad 2 razy i z dużą kompresją żeby miały poniżej 50 kb, tak więc jakoś jest taka jaka jest.

A igloo nam jakieś buraki rozwaliły :(((

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling
Instruktor JUDO

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
<imgs src="../../buziaki/2.gif" align=middle> A tak ładnie się zapowiadało
A bałwan został? <imgs src="../../buziaki/7.gif" align=middle> <imgs src="../../buziaki/3.gif" align=middle>

----------------------------------------------------------
Text tygodnia:
"mam pytanie czy kreatyna zasrepuje weglowodany bo słyszałem ze 100g kreatyny zawiera 400g weglowodabów jezeli sa czy nalezy je uwzględnić w diecie"

==== modka działu fitness ====
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 10032 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 59628
Amazone tu twój..

Moderator działu Komputery "Wiatraczek to to co się kręci"
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=52935 - Najciekawsze posty w dziale Komputery
Cytat roku SFD:
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze***ane..."

hrhr

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fotki z moich ferii

Następny temat

Domowa silka

electro
Polecane artykuły