Szacuny
0
Napisanych postów
160
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1409
ja mam jeszcze 1.5kg WPC z ostowi , wanilia i banan znośny ale jak za duzo to aż się żygać się chce. Odradzam czekoladowe, przy zatkniętym nosie ciężko nawet idzie, ale trzeba jakoś ogarnąć, ma sie zmarnowac:) teraz jak bede kupowal to musze jakis dobre wyczaić , polecacie jakies??
Szacuny
1
Napisanych postów
649
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
18020
prolongatum mialem czekolade i czarna porzeczke - czekolada smaczna, x5 mam waniliowe - tez moze byc, matrix 5.0 mialem ciasteczkowe i tez niezle. scitec'a nie mialem ale niby smak wyśmienity. zalezy tez ile chcesz przeznaczyc na bialko, te 3 ktore jadlem polecam. oprocz tego mialem jeszcze ostrowie czarna porzeczke i ostatnie kilka porcji spuscilem w kiblu, tego sie nie da pic...
Szacuny
0
Napisanych postów
160
Wiek
34 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1409
Moim zdaniem nie ważne jak smakuje, ważne że działa, a smak jakoś się przetrzyma.
Dzisiaj zaczynam split, Ahh...już się nie mogę doczekać, chyba się dziś zajadę...:)