SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

manygaa / dziennik - REEEDUKCJA

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
mi sie wlasnie konczy X5 Protein - z woda nawet znosnie smakuje tylko sie pieni mocno

bede musial niedlugo zamowic, jak to twoje smakowo wypada?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
ja mam jeszcze 1.5kg WPC z ostowi , wanilia i banan znośny ale jak za duzo to aż się żygać się chce. Odradzam czekoladowe, przy zatkniętym nosie ciężko nawet idzie, ale trzeba jakoś ogarnąć, ma sie zmarnowac:) teraz jak bede kupowal to musze jakis dobre wyczaić , polecacie jakies??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
prolongatum, sytrax matrix 5.0, scitec, x5 protein
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
próbowałeś je wszyskie?? jakie smaki najlepsze??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
prolongatum mialem czekolade i czarna porzeczke - czekolada smaczna, x5 mam waniliowe - tez moze byc, matrix 5.0 mialem ciasteczkowe i tez niezle. scitec'a nie mialem ale niby smak wyśmienity. zalezy tez ile chcesz przeznaczyc na bialko, te 3 ktore jadlem polecam. oprocz tego mialem jeszcze ostrowie czarna porzeczke i ostatnie kilka porcji spuscilem w kiblu, tego sie nie da pic...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie to wiecie jak mam pic samo to najlepsze WPC bez smakowe;) przede wszystkim tanie i przez gardło przejdzie;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
wole dolozyc kilka zlotych i pic ze smakiem niz krzywic sie wlewajac w siebie ostrowie.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiem czy kilka złotych... powiedziałbym, że kilkadziesiąt:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1409
Moim zdaniem nie ważne jak smakuje, ważne że działa, a smak jakoś się przetrzyma.
Dzisiaj zaczynam split, Ahh...już się nie mogę doczekać, chyba się dziś zajadę...:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 649 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18020
jak mam wypic tego 2-3kg to wazne dla mnie jak smakuje

tez dzisiaj nowy trening mam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jest zle?

Następny temat

FBW na duuuuuużej redukcji

electro
Polecane artykuły